۰

دی ال سی Starfield: Shattered Space همراه با نمایش گیم پلی رونمایی شد

دی ال سی Starfield: Shattered Space

استودیوی بازی‌سازی بتسدا گیم استودیوز، پس از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای بازی Starfield، اولین تریلر گیم‌پلی را برای بسته الحاقی آن با عنوان (Shattered Space) منتشر کرد. این بسته الحاقی در اواخر سال جاری عرضه می‌شود و بازیکنان را برای بررسی یک نیروی عجیب به سیاره‌ی دازرا می‌برد. با این حال، همانطور که شایعه شده بود، آن‌ها باید با خاندان وا’رون (House Va’Ruun) و حتی یک تهدید جدید کیهانی دست و پنجه نرم کنند.

این بسته الحاقی شامل ماموریت‌های جدید، سلاح‌های منحصر به فرد، لباس‌های فضایی و تجهیزات جدید است. همچنین موجودات جدیدی را می‌بینیم که در ایستگاه‌های فضایی ظاهر می‌شوند و توانایی استتار خود را دارند. به نظر می‌رسد بازیکنان می‌توانند با پیوستن به وا’رون و پرستش موجود مارمانند آن‌ها، انتخابی در بازی داشته باشند. اینکه این انتخاب چگونه بر پایان و داستان تأثیر می‌گذارد، هنوز مشخص نیست، اما می‌تواند پیامدهای جالبی برای بازی اصلی نیز داشته باشد.

Starfield: Shattered Space در زمان عرضه برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کامپیوترهای شخصی در دسترس خواهد بود و دارندگان نسخه‌ی پریمیوم آن را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. منتظر جزئیات و گیم‌پلی بیشتر، به همراه تاریخ انتشار دقیق در هفته‌های آینده باشید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *