۰

بازی DOOM: The Dark Ages در شوکیس ایکس باکس معرفی شد

بازی DOOM: The Dark Ages

بعد از لو رفتن با عنوان “DOOM Year Zero ” از طریق یک سند دادگاهی، استودیو id Software بالاخره بازی DOOM: The Dark Ages را معرفی کرد. این بازی در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد و از همان روز اول روی سرویس گیم‌پس در دسترس قرار می‌گیرد.

همانطور که شایعه شده بود، به نظر می‌رسد این عنوان یک پیش‌درآمد باشد که در دنیایی به سبک قرون وسطایی جریان دارد. در این دنیا شیاطین جولان می‌دهند و این یعنی (Doomslayer) باید آن‌ها را تکه تکه کند. در حالی که تفنگ ساچمه‌ای دو لول کلاسیک همچنان وجود دارد، سلاح‌های جدیدی نیز به بازی اضافه شده‌اند، از جمله یک سپر که می‌تواند حملات را دفع کند. این سپر همچنین به عنوان یک اره‌ی دیسکی عمل می‌کند که می‌توان آن را روشن کرد و به سمت دشمنان پرتاب کرد.

همچنین یک توپ ضدگلوله وجود دارد که جمجمه‌ها را خرد می‌کند و قطعات آن‌ها را به سمت دشمنان پرتاب می‌کند، و یک فلاخن برای ضربه زدن به دشمنان وجود دارد. انگار که این کافی نباشد، شما همچنین می‌توانید یک مچ غول‌پیکر را هدایت کنید و مشت‌های خود را به سمت شیاطین عظیم‌الجثه پرتاب کنید. برخی از شیاطین نیز می‌توانند به عنوان مرکب برای طی کردن دنیا و آتش زدن به دهان دشمنان به سبک گودزیلا عمل کنند. منتظر جزئیات بیشتر در آینده باشید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *