۰

بازی Dragon Age: The Veilguard در رویداد ایکس باکس معرفی شد

بازی Dragon Age: The Veilguard

کمپانی بایوور و الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کردند که نام بازی بعدی Dragon Age را به Dragon Age: The Veilguard تغییر داده‌اند و همانطور که پیش‌تر درز کرده بود، جدیدترین نسخه از این مجموعه نقش‌آفرینی فانتزی محبوب، در نمایشگاه اخیر ایکس‌باکس معرفی شد.

تریلر جدیدی که منتشر شده، عمدتا روی گروه (The Veilguard) تمرکز دارد، گروهی از قهرمانان که ستون اصلی داستان بازی هستند. در این تریلر، شخصیت‌های اصلی همراه (Companion) بازی به نمایش درمی‌آیند که هر کدام از نژاد و پیشینه متفاوتی برخوردارند و قدرت‌های منحصر به فرد خود را دارند. همچنین، همانطور که انتظار می‌رفت، شخصیت واریک (Varric) نیز بازمی‌گردد.

در تریلر معرفی، گیم‌پلی‌ای به نمایش درنمی‌آید، اما این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. بایوور قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئن، بیش از ۱۵ دقیقه از گیم‌پلی بازی را به نمایش بگذارد.

Dragon Age: The Veilguard قرار است برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کامپیوترهای شخصی در پاییز امسال عرضه شود. با اینکه تاریخ انتشار دقیق بازی هنوز اعلام نشده است، اما به احتمال زیاد، این تاریخ همزمان با نمایش گیم‌پلی که پیش‌تر گفته شد، مشخص خواهد گردید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *