۰

لینک پخش زنده مراسم ایکس باکس شوکیس ۲۰۲۴

لینک پخش زنده مراسم ایکس باکس شوکیس 2024

فصل نمایشگاه های تابستانی فرا رسیده است و پس از Summer Game Fest، Devolver Direct و چندین رویداد دیگر، امسال شاهد نمایشگاه بزرگ بازی های ایکس باکس هستیم. نسخه ۲۰۲۴ یک رویداد دوگانه خواهد بود، زیرا پس از پایان پخش ایکس باکس، کالاف دیوتی برای رونمایی جهانی از بازی Black Ops 6 امسال خود را نشان خواهد داد. پیش از پخش زنده روز یکشنبه، نگاهی دقیق‌تر به زمان پخش و آنچه می‌توانید از نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس انتظار داشته باشید، می‌اندازیم.

مراسم ایکس باکس شوکیس ۲۰۲۴ امروز یکشنبه ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران شروع می شود.

چگونه نمایشگاه بازی های ایکس باکس ۲۰۲۴ را تماشا کنیم شما می‌توانید پخش زنده را از طریق چندین کانال رسمی ایکس‌باکس، اکتیویژن و بتسدا در یوتیوب، توییچ و فیس‌بوک دنبال کنید:

چه انتظاراتی از مراسم ایکس باکس شوکیس ۲۰۲۴ داشته باشیم؟

به طور رسمی، ایکس باکس اعلام کرده است که انتظار نمایش جدیدی از بازی‌های آینده در سراسر مجموعه خود – اکتیویژن، بلیزارد، بتسدا و استودیوهای بازی‌سازی ایکس‌باکس – و همچنین پیش‌نمایش‌های متعدد از شرکای شخص ثالث را داشته باشید. با نگاهی به رویداد Developer Direct در ژانویه، تعدادی از بازی‌های ایکس‌باکس به نمایش درآمدند و به احتمال زیاد شاهد تصاویر بیشتری از ایندیانا جونز و دایره اعظم، بازی فانتزی جدید استودیو Obsidian به نام Avowed و استراتژی عظیم Ara History Untold خواهیم بود.

همچنین ممکن است شاهد نمایش‌هایی از Microsoft Flight Simulator 2024، Dungeons of Hinterberg و برنامه‌های آینده‌ی Sea of Thieves باشیم. در رویدادهای پیشین نمایشگاه ایکس‌باکس، به‌روزرسانی‌هایی برای سرویس گیم‌پس نیز ارائه شده است.

از طرفی، ایکس‌باکس در بخش بازی‌های شرکت‌های ثالث نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. رویداد Xbox Partner Preview در ماه مارس، بازی‌هایی مانند Unknown 9: Awakening، Kunitsu-Gami: Path of the Goddess از Capcom و Final Fantasy 14 Online را در کنار چندین عنوان جالب دیگر به نمایش گذاشت، بنابراین احتمالاً در جریان پخش زنده، اطلاعات بیشتری از این بازی‌ها دریافت خواهیم کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *