۰

ماجرای مرگ جنجالی کورت کوبین

مرگ جنجالی کورت کوبین

مرگ جنجالی کورت کوبین

کورت کوبین ، خواننده جنجالی که مرگش نیز بسیار جنجالی بود ، در اپریل ۸ سال ۱۹۴۴ دست به خودکشی زد . یا حداقل این چیزیست که پلیس و رسانه میگوید .
اما یک نکته در پرونده ی قتل کورت با عقل جور درنمیاید .
هنگامی که بدن بیجان کورت کوبین را پیدا کردند ، در خون وی مقدار ۲۵۵ گرم هروئین یافت شد . یعنی کورت کوبین قبل از اقدام به خودکشی در یک لحظه ۲۵۵ گرم هروئین بلکه بیشتر را مصرف کرده.

هروئین ماده ای عجیب است . اگر از یک مقدار بالاتر برود مصرف کننده را به صورت عانی به کما میبرد . اگر تصور کنیم که کورت کوبین بعد از مصرف مواد مخدر دست به خودکشی زده است باید تصور کنیم که وی ، بعد از مواد به کما رفته ، در حالت کما به سمت اسلحه رفته و ماشه ای که یک فرد معمولی با کمی زور باید فشار دهد تا اسلحه شلیک کند را به خودش شلیک کرده است .
اگر کوبین ، ۲۵۵ گرم هروئین مصرف کرده است ، امکان ندارد که بتواند به سمت اسلحه رفته و ماشه ی سفت و سنگین شاتگان را فشار دهد .

حتی پلیس محلی که وابسته به دولت نیست در یک بیانه خصوصی ، گفته بود اثر انگشت Kurt Cobain روی ماشه اسلحه به صورت غیر طبیعی برآورد شده است . انگار شخصی کوبین را از یک فاصله نزدیک کشته است و اسلحه را غیر حرفه ای در دست خود کوبین قرار داده است.

برای مطالعه فکت و داستان ترسناک بیشتر در کنترل امجی به صفحه آن مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *