داستان عجیب کارتون گمشده در ردیت

داستان عجیب کارتون گمشده

” در سال ۲۰۰۹ پستی بسیار ساده در ردیت یکی از سایت های نظر دهی بسیار پر بازدید منتشر شد .
در این پست شخصی گفته بود که شدیدا به دنبال یک کارتون و یک شوی تلوزیونی است که در سن ۸ سالگی درتلوزیون مشاهده میکرده است . او گفته بود که هرجا نام این کارتون را سرچ کرده و دنبال ان گشته پیدا نکرده و از بقیه خواسته بود تا اگر کسی انرا دارد برای او با پرداخت هزینه پست کند . داستان عجیب
در جواب پست او نزدیک ۱۰۰ نفر تایید کردند که انها نیز این کارتون را دیده اند . از مدرسه تعطیل شده اند و سریعا به سراغ تلوزیون رفته و این کارتن را که ۳۰ دقیقه بوده تماشا کرده اند اما هرگز دیگر آنرا ندیده اند و هرچه قدر به دنبال آن گشتند آنرا پیدا نکردند .
تا اینکه یک روز یکی از آنها به سراغ مادر بزرگش میرود و ماجرارا از او میپرسد . از او میپرسد که من به دنبال یکی از کارتون های دوران کودکیم هستم و اگر چیزی از ان میدانی یا حتی اسمی از ان میدانی به من بگو . مادر بزرگ او ابتدا چیزی یادش نمیاید . سپس بعد از انکه او جزعیات بیشتری از این کارتون میگوید ، مثلا میگوید من ۸ سالگی از مدرسه تعطیل میشدم و روبروی تلوزیون مینشستم و انرا تماشا میکردم ، مادر بزرگ آرام آرام چیز هایی یادش میاید اما جوابی که به او میدهد و چیزی که به او میگوید ترسناک ترین چیزی بوده که او میتوانسته انتظار شنیدن آنرا داشته باشد .

داستان عجیب کارتون گمشده

مادر بزرگ میگوید که هرگز یادش نمیاید که او کارتنی رو در سن ۸ سالگی بعد از تعطیل شدن از مدرسه دیده باشد اما یادش میاید که در ۸ سالگی هنگامی که از مدرسه میامد ، تلوزیون را روشن میکرد و یک کانال تلوزیونی که هیچوقت برنامه نداشت و همیشه برفک پخش میکرد را به مدت ۳۰ دقیقه تماشا میکرد . مادر بزرگ میگفت که تو چون قوه تخیل بالایی داشتی تصور میکنی که ان زمان کارتون نگاه میکردی در صورتی که چیزی از تلوزیون پخش نمیشد و فقط یک تصویر برفکی بود و تو ۳۰ دقیقه انرا میدیدی ، میخندیدی و لذت میبردی و ما هم تصور میکردیم که درحال بازی کردن و تخیل کردن هستی .
ماجرا اگر تا همینجا ختم میشد چیز عجیبی نبود و میتوانسیم بگوییم که او توهم داشته و در یک سن با تخیل بالا تصور میکرده که از یک شبکه کارتون پخش میشده است .
اما تمام آن ۱۰۰ نفری که بعد از تعطیل شدن مدرسه این کارتون را دیده اند چه میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *