۰

داستان عجیب کارتون گمشده در ردیت

داستان عجیب کارتون گمشده

” در سال ۲۰۰۹ پستی بسیار ساده در ردیت یکی از سایت های نظر دهی بسیار پر بازدید منتشر شد .
در این پست شخصی گفته بود که شدیدا به دنبال یک کارتون و یک شوی تلوزیونی است که در سن ۸ سالگی درتلوزیون مشاهده میکرده است . او گفته بود که هرجا نام این کارتون را سرچ کرده و دنبال ان گشته پیدا نکرده و از بقیه خواسته بود تا اگر کسی انرا دارد برای او با پرداخت هزینه پست کند . داستان عجیب
در جواب پست او نزدیک ۱۰۰ نفر تایید کردند که انها نیز این کارتون را دیده اند . از مدرسه تعطیل شده اند و سریعا به سراغ تلوزیون رفته و این کارتن را که ۳۰ دقیقه بوده تماشا کرده اند اما هرگز دیگر آنرا ندیده اند و هرچه قدر به دنبال آن گشتند آنرا پیدا نکردند .
تا اینکه یک روز یکی از آنها به سراغ مادر بزرگش میرود و ماجرارا از او میپرسد . از او میپرسد که من به دنبال یکی از کارتون های دوران کودکیم هستم و اگر چیزی از ان میدانی یا حتی اسمی از ان میدانی به من بگو . مادر بزرگ او ابتدا چیزی یادش نمیاید . سپس بعد از انکه او جزعیات بیشتری از این کارتون میگوید ، مثلا میگوید من ۸ سالگی از مدرسه تعطیل میشدم و روبروی تلوزیون مینشستم و انرا تماشا میکردم ، مادر بزرگ آرام آرام چیز هایی یادش میاید اما جوابی که به او میدهد و چیزی که به او میگوید ترسناک ترین چیزی بوده که او میتوانسته انتظار شنیدن آنرا داشته باشد .

داستان عجیب کارتون گمشده

مادر بزرگ میگوید که هرگز یادش نمیاید که او کارتنی رو در سن ۸ سالگی بعد از تعطیل شدن از مدرسه دیده باشد اما یادش میاید که در ۸ سالگی هنگامی که از مدرسه میامد ، تلوزیون را روشن میکرد و یک کانال تلوزیونی که هیچوقت برنامه نداشت و همیشه برفک پخش میکرد را به مدت ۳۰ دقیقه تماشا میکرد . مادر بزرگ میگفت که تو چون قوه تخیل بالایی داشتی تصور میکنی که ان زمان کارتون نگاه میکردی در صورتی که چیزی از تلوزیون پخش نمیشد و فقط یک تصویر برفکی بود و تو ۳۰ دقیقه انرا میدیدی ، میخندیدی و لذت میبردی و ما هم تصور میکردیم که درحال بازی کردن و تخیل کردن هستی .
ماجرا اگر تا همینجا ختم میشد چیز عجیبی نبود و میتوانسیم بگوییم که او توهم داشته و در یک سن با تخیل بالا تصور میکرده که از یک شبکه کارتون پخش میشده است .
اما تمام آن ۱۰۰ نفری که بعد از تعطیل شدن مدرسه این کارتون را دیده اند چه میشود؟

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *