۰

هدف فیلم Mortal Kombat ارائه بهترین صحنه های مبارزه ای است

فیلم سینمایی Mortal Kombat

کارگردان فیلم Mortal Kombat امیدوار است که در اقتباس بازی ویدئویی صحنه های جنگ حماسی متناسب با نام Mortal Kombat ارائه شود.

سیمون مک کوئید ، یک کارگردان استرالیایی است که اولین کارگردانی خود را با فیلم مورتال کامبت آغاز می کند. او به Collider گفت که هدف ایجاد بهترین صحنه های جنگی است که تاکنون در این سری ساخته شده  است.

وی گفت: “مبارزات ، آنچه ما سعی کرده ایم انجام دهیم … نوآوری در آنهاست. “برای هدایت شخصیت و جلو بردن داستان در طول مبارزه. بنابراین ما زمان زیادی را برای این کار صرف کردیم. تیم مبارزه در این فیلم باورنکردنی است. اولین چیزی که من به کایل [گاردینر] ، که هماهنگ کننده بدلکاری است ، گفتم ، “خب کایل ، ما باید بهترین مبارزاتی را که تاکنون در این سری فیلم بوده است را انجام دهیم. بنابراین ، هیچ فشاری وجود ندارد.” … اما این واقعاً مربوط به ساخت شخصیت و داستان در داخل مبارزه است تا احساس یک ویژگی اضافه شده به فیلم نباشد و درواقع بخشی از خود فیلم باشد.

در همین حال ، تهیه کننده تاد گارنر گفت که هدف از ساخت این فیلم ساخت “شگفت انگیز ترین فیلم مبارزه ای است که تاکنون ظبط شده است”. گارنر اذعان کرد این کار دشواری است ، اما تیم تمام تلاش خود را برای تحقق آن انجام داده است.

Joe Taslim، بازیگر نقش Sub-Zero ، گفت که مورتال کامبت دارای یک صحنه مبارزه طولانی به مدت ۴ دقیقه است که در آن واقعاً همه چیز اتفاق می افتد. وی گفت: “یک مبارزه دیوانه وار وجود دارد. من هر روز با سیمون و با مدیران پروژه در مورد آن بحث می کنم تا بهتر و بهتر شود.”

فیلم Mortal Kombat که توسط جیمز ون تولید می شود در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ در شبکه تلویزیونی HBO Max اکران خواهد شد.

فیلم سینمایی مارتال کومبت

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *