۰

داستان بازی Watch Dogs 1

داستان بازی Watch Dogs 1

داستان بازی Watch Dogs 1

داستان بازی Watch Dogs 1

داستان بازی Watch Dogs از اکتبر ۲۰۱۲ شروع شد. هکری به نام «ایدن پیرس» به همراه شریکش «دیمین برنکز» در حال هک کردن حساب‌های بانکی مشتریان هتل «مرلوت» بودند. آن‌ها در هنگام این عملیات متوجه حضور یک هکر دیگر در سیستم شدند که این هکر موفق به شناسایی این دو شد. از این رو آن‌ها هدف یک حمله قرار گرفتند و یک آدمکش به نام «موریس وگا» اقدام به تیراندازی به سمت پیرس کرد که باعث تصادف ماشین او و کشته شدن خواهرزاده‌اش «لنا» شد.

نزدیک به یک سال بعد، پیرس که به دنبال گرفتن انتقام بود، اقدام به ردگیری وگا کرد و به یک استادیوم بسکتبال در میدان «پارکر» شیکاگو رسید. بعد از یک مذاکره بی‌نتیجه در مورد فرد استخدام‌کننده وگا، پیرس او را رها کرد و او را به شریک خودش «جوردی چین» سپرد. پیرس در طول تحقیقاتش با «برنکز» روبرو شد، کسی که به او پیشنهاد کمک کردن در یافتن هکر هتل مرلوت را داد. بعد از رد این پیشنهاد توسط پیرس، برنکز اقدام به ربودن خواهرزاده‌ی دیگر پیرس به نام «نیکول» کرد تا پیرس را مجبور کند تا درخواست‌های او را انجام دهد. پیرس با کمک یکی از اعضای گروه هکر «ددسک» به نام «کلارا لیل» شروع به مقابله با «بلوم» کرد و سعی داشت تا هکر هتل را پیدا کند. او هکری به نام «دلفورد عراق وید» را که رهبر یک باند بود، ردگیری کرد و یک نمونه اطلاعاتی را از سرورهای «وید» به دست آورد. او و لیل پی بردند که وید تقریبا اطلاعات تمام شهروندان شیکاگو را دارد.

زمانی که آن‌ها با داده‌های رمزگذاری شده‌ای روبرو شدند که فراتر از توانایی‌های لیل بود، لیل به پیرس پیشنهاد داد تا یک هکر افسانه‌ای به نام «ریموند تی-بون کنی» را پیدا کند، کسی که قبلا سعی کرده بود خطرات ctOS را افشا کند. پیرس پس از دیدار با کنی و انجام دادن چند تا از کارهایش، او را متقاعد به کمک در رمزگشایی اطلاعات کرد. پیرس به محوطه‌ی وید حمله کرد و داده‌های سرور آنجا را دانلود کرد و طی یک رویارویی اقدام به کشتن وید کرد. با این حال یک هکر دیگر تحت عنوان «دفالت» به سیستم آن‌ها نفوذ کرد و پس از ربودن اطلاعاتی اقدام به پاک کردن آن‌ها از سرورهایشان کرد. دفالت همچنین یک فایل را به جا گذاشت که نشان می‌داد لیل همان هکر هتل مرلوت است که پیرس و برنکز را شناسایی کرده است. پیرس که از پی بردن این موضوع بسیار خشمگین شده بود، به لیل گفت که مأموریت را ترک کند. در مقطعی دیگر پیرس و کنی موفق به یافتن دفالت شدند و اطلاعات را بازیابی کردند.

داستان بازی Watch Dogs 1

داستان بازی Watch Dogs 1

در ادامه داستان بازی، پیرس محل نگهداری نیکول را کشف کرد و او را نجات داد. کنی نیز موفق به یافتن فردی شد که دستور حمله به پیرس را داده بود. این فرد «درموت لاکی کوین»، یک رئیس باند تبهکاری و مالک هتل مرلوت بود. پس از آن پیرس با کوین روبرو شد و با هک کردن دستگاه تنظیم ضربان قلب او باعث مرگ این رئیس تبهکاری شد. کوین در هنگام مرگش اعلام کرد که به این خاطر به پیرس حمله کرده است چون فکر می‌کرده او به دنبال ویدیوی محرمانه شهردار «داناون راشمور» است، ویدیویی که در آن شهردار به طور تصادفی اقدام به قتل منشی کوین کرده بود. این منشی ظاهرا از تعامل میان شهردار با کوین آگاه شده بود و او را تهدید به افشاگری کرده بود. بعد از مرگ کوین، برنکز با پیرس تماس گرفت و به او گفت که لیل پیشنهاد تبادل کردن خودش با نیکول را به او داده است و این که کوین یک آدمکش را برای حذف کردن لیل فرستاده است. پیرس به سرعت برای نجات لیل شتافت اما کاری از دست او برنیامد و او شاهد تیر خوردن لیل توسط آدمکش بود.

بعد از این که پیرس ویدیوی مربوط به شهردار را آپلود کرد، این شهردار اقدام به خودکشی کرد. در همین زمان برنکز که موفق به هک کردن ctOS شده بود از این سیستم برای ایجاد یک آشفتگی در شهر استفاده کرد. پیرس با کمک کنی و به واسطه یک ویروس به ctOS نفوذ کرد و موفق به خاموش کردن سیستم شد که این موضوع باعث یک خاموشی گسترده در شهر شد. پیرس موفق به یافتن محل برنکز در یک فانوس دریایی شد و به سراغ او رفت. در همین مقطع چین از راه رسید و اعلام کرد که قرارداد جدیدی مبنی بر کشتن هر دوی آن‌ها را دارد، با این حال پیرس او را مجروح کرد و برکنز را نیز کشت.

در صحنه‌ی پایانی از داستان بازی، چین برای آخرین بار با پیرس تماس گرفت و جایگاه وگا را برای او فاش کرد. پیرس نیز به این مکان رفت تا در مورد سرنوشت او تصمیم‌گیری کند.

منبع : https://t.me/GameNewNews

برای مطالعه بیشتر داستان بازی ها در کنترل امجی حتما به صفحه دسته بندی آن مراجعه کنید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *