۱

راهنمای Bloody Path to Peace در بازی Assassin’s Creed Valhalla

در این جا به شما آموزش میدهیم تا در Bloody Path to Peace ؛ چگونه Ivarr را پیدا کنید ، چگونه کلبه هارا بسوزانید و چگونه Ynyr را شکست دهید. این مرحله را پس از تکمیل The Supply Line و Ransacking Wenlocan دریافت خواهید کرد.

هنگامی که می رسید ، برای شروع با Ivarr صحبت کنید. وقتی از شما خواسته شد ، هر کدام از گزینه های گفتگو را که می خواهید انتخاب کنید: مهم نیست که به زودی تصمیم می گیرید که یواشکی با این تلاش مقابله کنید یا به عنوان یک حمله همه جانبه.

در اصل شما باید روستای اطراف را بسوزانید و غارت کنید. شما می توانید دشمنانی را که می بینید بکشید اما مجبور نیستید – تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلبه ها را بسوزانید. برای این کار از مشعل خود استفاده کنید.

بعد از اینکه شهر را به آتش کشیدید ، باید قبل از ورود ینیر ، سربازان باقیمانده را بکشید. وقتی او رسید ، برای یک جنگ آماده باشید.

Ynyr Boss Fight

Ynyr یک جنگجو نیزه دو دستی است که با استفاده از حملات طولانی مدت به شما آسیب می رساند. ما هنگام جنگ با او شاهد هیچ گونه حمله red rune نیستیم ، اما در هر صورت مراقب این موارد باشید. اگر می بینید که یک حمله red rune اتفاق می افتد ، جا خالی بدهید زیرا نمی توانید این حرکات را متوقف یا مسدود کنید.

نقاط ضعف ینیر بازوی چپ ، پای چپ و پشت او است. اینها را هدف قرار دهید تا stun bar او را پایین بیاورید و او را برای یک حرکت خیره کننده R3 / RS آماده کنید که آسیب زیادی وارد می کند.

بعد از اینکه او را شکست دادید ، سربازان باقیمانده را بیرون آورده و سپس با ایوار و سولبرت جمع شوید. یک  کات سین آغاز می شود. در طول این مکالمه هرکدام از گزینه های مورد نظر را انتخاب کنید:  بعد از این ، شما باید Ceolbert را دنبال کنید ، که می خواهد ماهیگیری کند. اینجا باید سه مارماهی بگیرید. بعد از آن ، بروید و با ایوار صحبت کنید.

در صورت درخواست ، می توانید کاملاً با ایوار موافقت کنید ، یا کاملاً با او مخالفید ، یا می توانید ذکر کنید که هنوز آرامش برقرار نیست. می توانید گزینه “هنوز صلح وجود ندارد” را انتخاب کنید و ایوار با عصبانیت فرار می کند. نحوه اتمام صحنه بر اساس آنچه انتخاب می کنید تغییر می کند ، اما در طولانی مدت مهم نخواهد بود ، به خصوص برای آنچه در آینده اتفاق می افتد. در کات سین زیر ، دوباره هر کدام از گزینه های گفتگو را که می خواهید انتخاب کنید زیرا نتیجه آن یکسان خواهد بود – صلح بین دو پادشاهی در حال جنگ.  بعد باید بروید به دنبال سولبرت.

پیدا کردن Ceolbert

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود ، او را می توان در حدود ۱۸۰ متری غرب یافت.  با سولبرت به چادر او می رسید ولی پیدایش نمی کنید. با نگهبانان خارج از چادر وی صحبت کنید تا اطلاعاتی درباره مکان او جمع آوری کنید.

هنگامی که به نگهبان با برادر مستش می رسید ، اگر دارای کاریزمای سطح ۳ باشید ، این گزینه را پیدا خواهید کرد که برادر مست را بردارید و او را حمل کنید (و پرتاب کنید) به دریاچه مجاور تا از خواب بیدار شود. وقتی بیدار شد با او صحبت کنید. او به شما خواهد گفت که ممکن است در یک غار نزدیک باشد. حدود ۳۳۰ متر فاصله دارد.

برای دیدن غاری که باید وارد آن شوید ، از Raven خود در نزدیکی آن استفاده کنید.

به داخل بروید و در عمق غار قرار بگیرید. هنگامی که به مکان سولبرت نزدیک هستید آماده نبرد با سه گرگ باشید. آنها را بکشید و عمیق تر حرکت کنید تا وقتی که سولبرت را پیدا کنید. او را بردارید و از غار خارج کنید و سپس به وسبری ببرید.

هنگامی که به شهر برگردید یک کات سین آغاز می شود. وقتی از ما خواسته شد ، می توانیم  تصمیم بگیریم که بگوییم که Ceolbert را شکست دادیم. آنچه در اینجا انتخاب می کنید فقط منجر به تغییر جزئی مکالمه می شود ، اما تأثیری در اتفاقات بعدی ندارد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. مهدی گفت:

    سلام چگونه باید کار ماهی بگیریم ؟