نویسنده بازی Assassin’s Creed IV Black Flag علاقه‌مند به ساخت این سری بازی در برزیل است.

Assassin's Creed Valhalla

نویسنده بازی Assassin’s Creed IV Black Flag علاقه‌مند است که نسخه ای از این سری در برزیل جریان داشته باشد.

الن مرشیکا در مصاحبه با خبرگزاری TheGamer درباره ایده‌هایی که برای دوره‌های زمانی و حال هوای قسمت‌های بعدی Assassin’s Creed در ذهن دارد، اظهاراتی را مطرح کرده است. وی با اشاره به اینکه «احتمالات بسیار زیادی برای این منظور پیش روی توسعه‌دهندگان قرار دارد»، مناطقی از کشور برزیل و جزیره مدیترانه‌ای مالتا را از گزینه‌های مورد علاقه خود معرفی می‌کند. جزیره مدیترانه‌ای مالتا بزرگ‌ترین قسمت از مجمع‌الجزایر مالت است که از قدیمی‌ترین اقامت‌گاه‌های تاریخی انسان‌ به شمار رفته و قدمت آن به ۵۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد.

نسخه بعدی اساین کرید یک اسپین آف همانند Far Cry Primal خواهد بود

به‌تازگی یوتیوبری به نام Rafiti در خصوص شایعات نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed صحبت کرده است. به‌ گفته‌ی وی، نسخه‌ی بعدی این مجموعه که ظاهراً در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، یک بازی بزرگ نیست و بیشتر به یک پروژه‌ی مستقل و کوچک همانند بازی Far Cry New Dawn شباهت دارد. این یوتیوبر می‌گوید اسم رمز این بازی در حال حاضر Meteor است و پروژه‌ی مذکور بر روی جنگ با تمپلارها متمرکز نخواهد بود. همچنین وی در اشاره کرد که احتمالاً چند بازی دیگر از این مجموعه وجود دارند که در طی سال‌های آتی منتشر خواهند شد.

همچنین احتمال داده شده که نسخه بعدی Assassin’s Creed یک نسخه فرعی و کوچک تر خواهد بود

روز گذشته یوتیوبری به نام Rafiti درباره شایعات نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed صحبت موضوعات جدیدی را بیان کرد. به‌ گفته‌ی این یوتوبر، نسخه‌ی بعدی این سری که ظاهراً در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، یک بازی بزرگ نیست و بیشتر به یک پروژه‌ی مستقل و کوچک همانند بازی Far Cry New Dawn شباهت دارد. این یوتیوبر می‌گوید اسم رمز این بازی در حال حاضر Meteor است و پروژه‌ی مذکور بر روی جنگ با تمپلارها متمرکز نخواهد بود.

نسخه بعدی اساسین کرید
Assassin's Creed Valhalla

همچنین تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla مشخص شد

به‌گفته یوبیسافت، این بسته با نام Wrath of the Druids قرار است در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ منتشر شود و بازیکنان را به ماجراجویی جدیدی در ایرلند می‌برد.

به‌طور دقیق‌تر، بازیکنان در نقش Eivor در این بسته برای پیدا کردن اعضای یک فرقه خاص، به ایرلند خواهند رفت؛ جایی که در آن درگیر افسانه‌های محلی مربوط به این منطقه خواهند شد و باید در مناطقی جنگلی، آماده نبرد با تهدید‌های مختلفی شوند. همچنین به‌گفته سازندگان، در ایرلند شاهد مناطق و مناظر چشم‌نوازی خواهیم بود که بسیار تماشایی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *