۰

آموزش Fortnite : راهنمای سلاح Recycler Gun

آموزش Fortnite

در به روزرسانی هفته گذشته فصل ۶ فورتنایت، حیات وحش جدیدی مانند raptors را معرفی کرد و این هفته روش جدیدی را برای نبرد با آنها و سایر افرادی که در این جزیره هستند افزود. Recycler سلاح جدیدی است که هم اکنون به دنبال پچ Fortnite 16.11 در دسترس است و تنها چیزی است که اگر بخواهید در این زمینه از مهمات کمتری در این فصل استفاده کنید ، می توانید از آن استفاده کنید.

آموزش fortnite

مدل های سلاح Recycler

آموزش fortnite

Recycler ، همانطور که از نامش پیداست ، برای شلیک به مهمات سلاح های دیگر نیاز ندارد. در عوض ، از موادی مانند چوب ، سنگ و فلز به عنوان گلوله استفاده می کند که صدمات قابل توجهی به دشمنان وارد می کند. در سه نوع Rare، Epic و Legendry (یا به طور دیگر آبی ، بنفش ، نارنجی ) وجود دارد و حتی در کمترین و ضعیف ترین حالت آن نیز ۷۵ واحد آسیب به بازیکنان وارد می کند ، و با آپدیت کردن به حالت های بالاتر به ۷۹ و ۸۳ افزایش می یابد.

به نظر می رسد نوعی دمنده است ، فقط در عوض مواد اطراف شما را به عنوان مهمات به داخل خود می کشد. ریلود آن نیز دو ثانیه طول می کشد.

 

Recycler را کجا پیدا کنیم؟

مانند اکثر سلاح ها ، Recycler را تقریباً در هر مکانی پیدا خواهید کرد. در چست ها می توانید آن را پیدا کنید ، و احتمالاً شانس بالاتری برای یافتن آن در چست های Rare و دراپ هایی که به طور رندوم از بالا به پایین ریخته می شوند خواهید داشت. یافتن Recycler ممکن است کمی دشوارتر از سلاح های معمولی باشد که در سراسر جزیره مشاهده می کنید ، اما نیازی نیست که آن را از NPC ها بخرید، شما حتی می توانید آنها را در لوت های افتاده روی زمین نیز پیدا کنید.

Epic هنوز اطلاعات پچ Fortnite 16.11 را به اشتراک نگذاشته است و اغلب اوقات شرکت به راحتی این کار را نمی کند. در حال حاضر ، همه دیتا ماینر های بازی فورتنایت در حال بررسی فایل های بازی هستند تا در صورت پیدا کردن چیز جدیدی ، آن را به اشتراک بگذارند.

آموزش fortnite آموزش fortnite آموزش fortniteآموزش fortnite آموزش fortnite

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *