۰

آموزش فورتنایت : کامل کردن ماموریت Thief در فصل ۶

آموزش فورتنایت

فصل جدید فورتنایت Spire Quests را معرفی کرده است ، و به طور قابل توجهی متفاوت از بسیاری دیگر از چالش ها و ماموریت های مختلفی است که به بازیکنان داده می شود. یکی از این چالش ها این است که شما قبل از انجام چندین مرحله دیگر Thief را پیدا کنید ، اما ابتدا باید Thief را پیدا کنید. گفتن این کار ساده تر از انجام است ، اما ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید این کار را انجام دهید  آموزش فورتنایت

در این چالش دو بخشی ، شما باید Thief را پیدا کنید و آخرین ماموریت را انجام دهید ، اما بازی چیزی بیشتر از این به شما نمی گوید. راهنمای ما را دنبال کنید و یک قدم دیگر به اتمام تمام Spire Quests در فصل ۶ Fortnite نزدیک خواهید شد:

 

مرحله اول : پیدا کردن Thief

این دزد گمنام در چالش در واقع شخص Raz است ، یکی از شخصیت های Battle Pass فصل ۶ فورتنایت. او همچنین یک NPC است که می توانید در هر مچ مشخصی او را پیدا کنید. برای حرف زدن با او ، به Colossal Crops ، درست در شرق Spire در مرکز نقشه ، بروید. به مکانی که در تصویر زیر مشاهده می کنید بروید و Raz در آنجا منتظر کمک خواهد بود.

آموزش فورتنایت 2

گزینه های گفتگوی او در مورد Spire را مرور کنید تا زمانی که همه آنها را بخوانید. این بخش اول Spire Quest را برای یافتن Thief کامل می کند ، اما بخش دومی را فعال می کند که در زیر شرح داده ایم.

مرحلخ دوم : آخرین LOG را اجرا ( پخش ) کنید

Raz به شما دستور می دهد که پس از پایان چت ، به یک گزارش صوتی گوش دهید ، و خوشبختانه این اصلاً دور نیست. به طبقه پایین از جایی که Raz ایستاده است بروید و به دنبال یک LOG صوتی جدید در نزدیکی دیواره کلبه بگردید. آن را پخش کنید ، سپس به پیش Raz برگردید و یک بار دیگر با او صحبت کنید. او کمی بیشتر حرف برای گفتن خواهد داشت ، و وقتی کار او تمام شد ، قسمت بعدی این Spire Quest را به پایان خواهید رساند.

آموزش فورتنایت 1

مرحله سوم : ماموریت های Rare یا Uncommeno را انجام دهید

این بخش بعدی باید بسیار ساده باشد. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که پنج ماموریت Rare یا Uncommon را انجام دهید. ماموریت های Uncommon با رنگ سبز در بخش Quests نمایش داده می شوند و موارد بهتر شامل موارد Rare (آبی) ، Epic (بنفش) و Legendary (نارنجی) هستند.

انجام دادن سه مورد از ماموریت ها در روز ، یک شروع عالی به حساب می آید. پس از آن ، به گزارش Quest های خود مراجعه کنید و ببینید چه چیزی نزدیک به دستیابی است. اگر لازم است مواردی مانند صید ماهی یا اسیست گرفتن را انجام دهید ، تیم Rumble یک روش عالی برای این نوع اهداف است.

 

مرحله چهارم :

مرحله چهارم شامل ۳ بخش است که می توانید آنها را با هر ترتیبی که راحت تر هستید انجام دهید.

یک Artifact را از منطقه ( The Spire ) بدزدید :

برای این منظور ، به The Spire در وسط نقشه بروید و به دنبال یک ورودی در بیس Spire بگردید که در تصویر زیر نشان داده شده است. اگر این ماموریت فعال باشد ، این Artifact درخشان را مشاهده می کنید که در آنجا آماده برای سرقت است.

آموزش فورتنایت

با کشتن یک نگهبان ، یک Cult Talisman به دست آورید :

نگهبانان NPC های خطرناکی هستند که از شش Spire کوچکتر محافظت می کنند . اگر به quest log خود نگاه کنید ، بازی به شما نشان می دهد که هر یک از آنها را کجا پیدا کنید. سعی کنید یکی از برجهای کم تراکم و دور از مسیر Battle Bus را انتخاب کنید تا احتمالاً اولین بازیکنی باشید که به آنجا می رسید.

آموزش فورتنایت 3

برداشت یک داندان گرگ ، گراز و سه پر مرغ :

همچنین شما باید موارد خاصی را که توسط حیوانات کشته شده رها شده اند بردارید . اینها مانند گوشت و استخوان هایی نیستند که معمولاً از خود به جای می گذارند ، بنابراین فقط در صورت فعال بودن این ماموریت مانند سایر موارد ، یافت خواهند شد . این مرحله هم بسیار ساده است و فقط کافیست حیوانات درون مپ را بکشید و آیتم هایی که از آنها دراپ می شود را بردارید.

به پیش Raz برگردید :

هنگامی که هر سه این کارها را انجام دادید ، به پیش Raz برگردید و در آنجا او یک بار دیگر از شما خواهد خواست تا وقتی که او روی طرح سایه خود کار می کند ، برخی از quest ها را انجام دهید. مراحل بالا را برای پنج چالش Uncommeon (سبز) یا Rare تکرار کنید ، سپس یک بار دیگر به پیش او برگردید.

آموزش فورتنایت آموزش فورتنایت آموزش فورتنایت آموزش فورتنایت آموزش فورتنایت آموزش فورتنایت آموزش فورتنایت آموزش فورتنایت

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *