۰

آیا استودیوی رمدی در حال توسعه‌ی یک عنوان انحصاری برای پلی‌استیشن است؟

استودیوی رمدی

استودیوی رمدی در حال توسعه‌ی یک عنوان انحصاری برای پلی‌استیشن است.

استودیوی رمدی اخیراً اعلام کرد که در حال توسعه‌ی چند بازی به صورت همزمان بوده و گزارش‌ها و شایعات منتشر شده نشان‌دهنده‌ی آن هستند که یکی از این عناوین به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ساخته خواهد شد، انتشار این آگهی در وبسایت پلی استیشن و رابطه کارگردان این پروژه با سونی، از جمله دلایلی است که این شایعه را دامن می‌زند.

دیگر اخبار مرتبط

Alan Wake

Alan Wake 2 در دست توسعه قرار دارد.

جف گراب اخیراً در صحبت‌های جدید خود گفته است که بازی Alan Wake 2 در دست توسعه قرار دارد و به گفته‌ی وی، بودجه‌ی آن توسط شرکت اپیک گیمز تامین خواهد شد. گراب در ادامه گفت ناشران بسیاری برای ساخت دنباله‌ی این بازی به دنبال سرمایه‌گذاری بودند و سرانجام اپیک گیمز بهترین پیشنهاد را ارائه داد. سال گذشته استودیوی رمدی اعلام کرد که با همکاری اپیک گیمز بر روی ساخت دو پروژه‌ی نسل بعدی کار می‌کند.

کنترل

استودیوی رمدی پنج بازی در دست ساخت دارد .

رمدی همراه با اعلام عدم وابستگی به یک ناشر بخصوص، مشخص کرد که در چهار تیم داخلی این استودیو پنج بازی درحال ساخت می‌باشد

• تیم کنترل: پورت کنترل به پلتفرم‌های جدید + پروژه بزرگ بعدی رمدی با ناشری غیر از Epic
• تیم ونگارد: عنوانی جدید با اسم رمز پروژه ونگارد که اثری چندنفره و Co-op می‌باشد و بدون ناشر و تهیه‌کننده خارجی توسعه می‌یابد
• تیم کراس‌فایر: ساخت کمپین بازی Crossfire X و Crossfire HD که کمپانی Smilegate وظیفه نشر آن‌را برعهده دارد
• تیم اپیک: ساخت دو بازی با دنیایی مشترک که یکی پروژه بزرگ و AAA می‌باشد و دیگری مقیاسی کوچکتر دارد. هردو این پروژه‌ها با سرمایه شرکت اپیک گیمز ساخته می‌شوند.

پیش تر هم اطلاعاتی جزیی از بازی‌های در دست ساختِ استودیو Remedy منتشر شد | یکی از این عناوین همانطور که پیشتر اعلام شده بود، با پشتوانه‌ی شرکت اپیک گیمز در دست توسعه قرار دارد؛ هزینه‌ی ساخت این اثر کاملاً با اپیک گیمز بوده و برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دست توسعه قرار دارد. همچنین این آی‌پی متعلق به رِمِدی خواهد بود.

عنوان Vanguard یکی دیگر از عناوین در دست ساخت می‌باشد که پیشتر معرفی شده بود. این بازی یک عنوان سرویس محور چند نفره‌ی رایگان خواهد بود که ویژگی‌های خاص رِمِدی در طراحی دنیا و نوع روایی بازی بخشی از آن خواهد بود. این بازی هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد اما تست‌های اولیه‌ی آن امید بخش است.

در نهایت همانطور که پیشتر تایید شده بود یکی دیگر از بازی‌های جدید معرفی نشده بخشی از جهان مشترک بازی‌های این استودیو خواهد بود. همچنین روند تولید سریال Alan Wake در حال پیشرفت است و علاقه‌ی زیادی به محتوای مرتبط با Control در مدیا وجود دارد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *