داستان کامل بازی Lords of The Fallen 2023

داستان کامل بازی Lords of The Fallen 2023

داستان کامل بازی Lords of The Fallen 2023

داستان کامل بازی Lords of The Fallen 2023

پس از چندین سال فرمانروایی Adyr، خدای اهریمنی مکتب Rhogar، سرانجام پیروان Orious خدای روشنایی، علیه او قیام کردند و پس از پیروزی در این نبرد، تصمیم بر این شد که او را مهر و موم کنند. Cleric یکی از برترین جنگجویان Orious دستور «نگهبانان مقدس» را برای نظارت بر پنج شعله جادویی در سرزمین Mournstead جهت جلوگیری از احیای Adyr تعیین نمود اما در طول اعصار، نگهبانان تبدیل به افرادی فاسد و مستبد شدند.

اکنون بیش از هزار سال از شکست Adyr گذشته و بازگشت او لحظه‌به‌لحظه نزدیک‌تر می‌شود، زیرا شعله‌ها تحت تأثیر نفوذ او آلوده شده و مکتب Rhogar نیز شروع به هجوم بر سرزمین کرده است. Dark Crusaders فرقه‌ای از نگهبانان، فانوسی قدرتمند به نام Umbral Lamp به دست می‌آورند که قدرت احیای حامل خود را داشته و به او اجازه می‌دهد بین قلمرو زندگان (Axiom) و مردگان (Umbral) سفر کند، روح دشمنان را بیرون بکِشد و قطعاتی از رویدادهای گذشته به نام Stigma را فعال نماید. هنگامی که حامل قبلی Umbral Lamp کشته می‌شود، این فانوس در اختیار شخصیت اصلی با نام مستعار Lamp Bearer قرار می‌گیرد. Exacter Dunmire، رئیس Crusaders او را استخدام می‌کند تا در سراسر Mournstead سفر کرده و با پاکسازی شعله‌های جادویی توسط فانوس، تمام ذات‌های باقیمانده Adyr را نیز جذب نماید.

هر شعله جادویی توسط دشمنانی مهیب و قدرتمند محافظت می‌شود و همگی باید شکست بخورند تا حامل بتواند به سمت شعله مربوطه حرکت نماید. شعله جادویی در Empyrean (مقر اصلی نگهبانان) توسط خود Cleric محافظت شده و در بخشی از نبرد با وی، مشخص می‌شود که او نیز مانند بقیه افراد، کاملاً فاسد شده است. در واقع Cleric زمانی به نام Iselle شناخته می‌شد و جنگجوی Adyr بوده اما مدتی بعد به او خیانت نمود و با Orious همراه شد.

داستان کامل بازی Lords of The Fallen 2023

داستان کامل بازی Lords of The Fallen 2023

بسته به انتخاب‌های بازیکن، سه پایان مختلف در نهایت رخ می‌دهد:

Radiant:
اگر بازیکن از فانوس برای پاکسازی حداقل یکی از شعله‌های جادویی استفاده کرده باشد، می‌تواند به قلعه Bramis حمله کرده و با ورود به قلمرو Rhogar، با Adyr روبرو شود. خدای تاریکی تلاش می‌کند تا استدلال نماید بشریت برای هدایت شدن، به یک خدا احتیاج دارد. برخلاف Orious و نگهبانان، او حداقل یک انتخاب و حقیقت را به بشریت پیشنهاد می‌کند اما بازیکن، Adyr را تحت تسلط خود درآورده و پس از جذب ذات او، خود نیز نابود خواهد شد. Orious اکنون از قدرت و نفوذ جدید خویش استفاده می‌کند تا هر کسی را که از چشمان مقدسش گناهکار تلقی می‌شود، نابود سازد.

Inferno:
بازیکن می‌تواند به جای پاکسازی شعله‌های جادویی، از آیتمی به نام Rune of Adyr برای نابودی آن‌ها استفاده کند. او پس از شکست دادن Cleric می‌تواند به عنوان Iselle وارد رویای او شود و به Adyr اجازه دهد بدن او را تصاحب کرده تا به او یک فرصت انتقام اعطا کرده باشد. Adyr نام Rhogar Lord و مقام فرماندهی نیروهای جهنمی را به بازیکن خواهد داد و سپس یک جنگ صلیبی خونین علیه مخالفان خود رهبری خواهد کرد. این پایان، تفاوت چندانی با پایان Radiant ندارد، به جز اینکه بازیکن در نهایت دوباره احیا خواهد شد.

Umbral:
بازیکن می‌تواند به جای جانبداری هر یک از خدایان، وارد Umbral شده و با یافتن Molhu، کشیش بدذات و خالق Umbral Lamp، به منطقه عجیبی به نام Mother’s Lull دسترسی پیدا کند. بازیکن در آنجا تعدادی از افراد مهم را قربانی می‌کند تا با Putrid Mother، موجودی ناشناخته و خداگونه دیدار نماید. این مخلوق، ذات بازیکن را می‌بلعد و از آن برای شکستن پرده بین Axiom و Umbral استفاده می‌کند تا در نهایت بتواند تمام آفرینش را از بین ببرد.

منبع : https://t.me/GameNewNews

برای مطالعه بیشتر داستان بازی ها در کنترل امجی حتما به صفحه دسته بندی آن مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *