نتایج شو اسمکدان ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴

نتایج شو اسمکدان 28 ژوئن 2024

نتایج شو اسمکدان ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴

“شو بصورت زنده مدیسون اسکوئر گاردن، نیویورک با حضور تماشاگران برگزار شد”

جنرال منیجر نیک الدیس

۱- ورود سولو سیکوآ، تاما تانگا و تانگا لوآ با ماشین در پارکینگ، پاول هیمن ایستاده بود، پاول به سولو گفت “نه که به من جواب بدی ولی جیکوب فاتو کجاست؟”، سولو جواب نداده و بلادلاین وارد شدند، روی استیج ایستادند، تصاویر ورود ماشین دیگری به پارکینگ پخش شد، کودی رودز، رندی اورتن و کوین اونز از ماشین خارج شده و وارد شدند، دو تیم با هم درگیر شدند، کودی، رندی و کوین در رینگ ماندند، بلادلاین به بک استیج رفتند، نیک با سکوریتی وارد شد!


۲- کودی، رندی و کوین در رینگ بودند، نیک به همراه سکوریتی ایستاده بود، سکوریتی وارد رینگ شده و سکوریتی را کتک زدند، نیک به بک استیج رفت، کودی صحبت کرد، کودی گفت “امشب با این تماشاگرا باید از کمربندم مقابل یه کشتی گیر عالی دفاع میکردم” همین لحظه رندی برای لحظاتی به کودی نگاه کرد، نیک با پلیس برگشت، کودی، رندی و کوین رینگ را ترک کردند!


۳- مصاحبه کیلا برکستون با نیک در پارکینگ، نیک گفت صحبت نمیکند، کودی، رندی و کوین با ماشین همراه با پلیس نیویورک رفتند!

۴- مسابقه تریپل ترد سر راهیابی به مسابقه سر چمدان مانی این د بنک زنان:
جید کارگیل vs کندیس لری vs تیفانی استرتون
برنده: تیفانی استرتون (با پین کردن کندیس)
اواسط مسابقه نایا جکس به کمک تیفانی، بیانکا بلیر به کمک جید و ایندی به کمک کندیس آمدند، ایندی صورت جید را به میله کوباند!

۵- صحبت های بیلی با نائومی در بک استیج، بلیر دونپورت آمده و صحبت کرد!

۶- صحبت های میچین با نیک، میچین رفت، استریت پرافیتز و بی فب آمده و گفتند میخواهند با بلادلاین مسابقه بدهند، نیک گفت امشب نمیشود، پرتی ددلی آمده و بازگشت خود را اعلام کردند، مونتز گفت با پرتی ددلی مسابقه میدهند!


۷- صحبت های پاول هیمن با سولو سیکوآ، پاول گفت “من مرد دانای تو هستم بذار بهت مشاوره بدم، کودی، رندی و کوین با پلیس نیویورک رفتن و نیستن، داریم چیکار میکنیم؟ و جیکوب فاتو کجاست؟”، سولو گفت “جیکوب فاتو امشب نیست و نخواهد بود و تو مرد دانای منی و امشب رسمیش میکنیم”!


۸- مسابقه تریپل ترد سر راهیابی به مسابقه سر چمدان مانی این د بنک مردان:
ال ای نایت vs لوگان پاول vs سانتوز اسکوبار
برنده: ال ای نایت (با رول لوگان را پین کرد)
قبل از شروع مسابقه لوگان تایریس هلیبرتون را معرفی کرد، جیلن برانسون به ال ای نایت کمک کرد،
۹- صحبت های برن کوربین و آپولو کروز با یکدیگر در بک استیج، کارملو هیض آمده و صحبت کرد!


۱۰- تصاویری از زنده یاد سیکا آنوای پخش شد!

۱۱- صحبت های آندراده!


۱۲- مسابقه تریپل ترد سر راهیابی به مسابقه سر چمدان مانی این د بنک زنان:
نائومی vs ایندی هارتول vs بلیر دونپورت
برنده: نائومی (با پین کردن ایندی)
اواخر مسابقه جید کارگیل آمده و ایندی را زد!

۱۳- مصاحبه با جانی گارگانو و توماسو چامپا در بک استیج، آستین تئوری آمده و صحبت کرد، جانی به آستین گفت گریسون والر دوستش نیست و دارد از او سوءاستفاده میکند، گریسون از پشت سر به جانی و چامپا حمله کرد، آستین گریسون را دور کرد!


۱۴- حضور سولو سیکوآ، پاول هیمن، تانگا لوآ و تاما تانگا در رینگ، سولو عضو جدید بلادلاین جیکوب فاتو را معرفی کرد، جیکوب وارد شد، پاول صحبت کرد، وسط صحبت های پاول سولو (مثل رومن رینز) میکروفن خواست، پاول میکروفن را به سولو داد، سولو گفت “مدیسون اسکوئر گاردن تصدیقم کنین”، پاول تعجب کرد و جلوی دهانش را گرفت، سولو به تاما، لوآ و جیکوب گفت تصدیقش کنند، هر سه سولو را تصدیق کردند، سولو گردنبند قبیله را آورده و به پاول داد، سولو به پاول گفت “بعنوان رئیس قبیله تصدیقم کن”، پاول گفت “من تصدیق میکنم که تو رئیس قبیله من نیستی”، (آرنا از صدای تماشاگران منفجر شد)، ساموآ اسپایک از سولو به پاول، اسپلش از جیکوب به پاول و در آخر تریپل پاوربامب به پاول روی میز گزارشگران!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *