نتایج شو راو ۲۴ ژوئن ۲۰۲۴

نتایج شو راو 24 ژوئن 2024

نتایج شو راو ۲۴ ژوئن ۲۰۲۴

“شو بصورت زنده در گینبریج فیلدهاوس، ایندیاناپلیس ایندیانا با حضور تماشاگران برگزار شد”

پت مکافی حضور نداشت (دلیلش گفته نشد) و د میز کنار مایکل کول جایگزین پت برای امشب بود!

۱- حضور درو مکینتایر بدون تیم و از وسط تماشاگران در رینگ، درو در مورد سی ام پانک صحبت کرد و گفت مستر مانی این د بنک میشود!


۲- چد گیبل با ماشین آمده و به همراه ۴-۵ سکوریتی به اتاقش رفت!

۳- صحبت های کتی کلی پشت اتاق چد گیبل!


۴- مصاحبه با لودویگ کایزر در بک استیج!


۵- بران بریکر vs لودویگ کایزر
برنده: لودویگ کایزر با DQ! (زانو از شیمس به صورت کایزر)
بعد از مسابقه شیمس میز گزارشگران را خالی کرد، کایزر را بلند کرد و اسپیر از بران به شیمس!

۶- صحبت های جاجمنت دی با یکدیگر در اتاقشان، لیو مورگان برایشان هدیه فرستاده بود، دیمین پریست به دامینیک میستریو گفت کارش را با لیو قطع کند و به بقیه گروه گفت به مسئله براون استرومن رسیدگی کنند!


۷- صحبت های بران بریکر با آدام پیرس و از اینکه در مسابقه اش دخالت میکنند عصبانی بود، سمی زین آمده و به بران گفت اگر میخواهد چلنجش کند بکند، بران گفت در مانی این د بنک سر کمربند اینترکانتیننتال مسابقه بدهند، سمی به پیرس گفت مسابقه را ثبت کند، پیرس مسابقه را ثبت کرد!

۸- مسابقه تریپل ترد سر راهیابی به مسابقه سر چمدان مانی این د بنک زنان:
لایرا ولکریا vs کایری سین vs شینا بیزلر
برنده: لایرا ولکریا (با پین کردن کایری)

۹- صحبت های درو مکینتایر با آدام پیرس در بک استیج، درو گفت میخواهد مستقیم به مسابقه سر چمدان راه پیدا کند و پیرس قبول نکرد، درو تهدید کرد و رفت، همراه با لیو مورگان وارد رینگ شدیم!


۱۰- حضور و صحبت های لیو مورگان در رینگ، در مورد دامینیک میستریو صحبت کرد، زلینا وگا وارد شده و صحبت کرد و گفت کمربند را میخواهد، دام وارد شده و گفت به زلینا کمک میکند قهرمان شود، لیو با زلینا درگیر شد، ری میستریو آمده و لیو را دور کرد و ناخوداگاه با دام برخورد کرد، دام ری را هل داد و انداخت، دام رفت و لیو همراهش رفت!


۱۱- کتی کلی پشت اتاق چد گیبل، آدام پیرس از اتاق خارج شد و گفت چد برای مسابقه کلیر شده و در مورد اتفاقات هفته پیش خودش باید صحبت کند!


۱۲- تصاویری از ست “فریکین” رولینز پخش شد!


۱۳- دامینیک میستریک در بک استیج، لیو مورگان دنبالش بود، لیو از اینکه دام لیو را از دست ری نجات داده تشکر کرد، دام گفت بخاطر لیو نبود و خودش از ری بدش میاید، لیو دام را بغل کرد، دام رفت، آرتروث آمده و با لیو صحبت کرد، لیو آرتروث را گول زد تا با پیرس صحبت کند و مسابقه سر کمربند های تگ تیم جهان را بین خودشان و فین بلور و جی دی مک دونا ثبت کند، آرتروث قبول کرد، د میز میز گزارشگران را ترک کرد و گفت باید با پیرس صحبت کند!

۱۴- براون استرومن و برانسون رید وارد رینگ شدند، چد گیبل وارد شده و صحبت کرد، ال ای دی کنار رینگ برای لحظاتی گلیچ خورد!

۱۵- مسابقه تریپل ترد سر راهیابی به مسابقه سر چمدان مانی این د بنک مردان:
براون استرومن vs چد گیبل vs برانسون رید
برنده: چد گیبل (با پین کردن برانسون)
اواخر مسابقه جاجمنت دی آمده و براون را زدند!

۱۶- دقیقا بعد از مسابقه چراغ ها آرام آرام خاموش شدند، چراغ خاموش شد، رینگ پر از دود شد، ابی د ویچ وارد رینگ شد، چد گیبل از ترس افتاد و از رینگ خارج شد، سکوریتی های کنار مایکل کول کتک خورده بودند، ابی کارتنی را جلوی مایکل گذاشته و قدم قدم زنان رفت!


۱۷- مایکل کول در کارتن را باز کرد، نوار VHS داخل کارتن بود، مایکل نوار را به یکی از کارکنان داد تا به کامیون تدارکات ببرند!


۱۸- چد گیبل در اتاقی را زد، اوتیس از اتاق خارج شد، چد گفت “بقیه داخلن؟”، اوتیس صدایشان زد، مکسین دوپری و آکیرا تازاوا از اتاق خارج شدند، چد از آنها معذرت خواهی کرد و گفت خانواده هستند، اوتیس گفت “اگه کسی به اینا (مکسین و تازاوا) صدمه بزنه خانواده نیست و کار ما تمومه”، اوتیس و تازاوا وارد اتاق شدند، مکسین شانه راست چد را گرفته و با چد صحبت کرد و وارد اتاق شد، برادران کرید و آیوی نایل آمده و حال چد را پرسیدند، چد گفت “نه خوب نیستم، به کمک نیاز دارم”!


۱۹- کاتانا چنس و کیدین کارتر vs آلبا فایر و آیلا داون
برنده: آلبا فایر و آیلا داون
بعد از مسابقه دمیج کنترل به دو تیم حمله کردند!

۲۰- دیمین پریست به سمت اتاق جاجمنت دی رفت، لیو مورگان از اتاق خارج شد با دیمین سلام کرد و رفت، دیمین گفت “دام امیدوارم تمومش کرده باشی”، دیمین وارد اتاق شد و فقط فین بلور نشسته بود، فین جا خورد، دیمین گفت “بگو مشکوک نیست”، فین گفت “اومده بود بگه مسابقه سر کمربند های تگ تیم جهان گرفتیم”، صحبت کردند و دیمین برای فین آرزوی موفقیت کرد!

۲۱- د میز در بک استیج آرتروث را پیدا کرد، آرتروث گفت با آدام پیرس صحبت کرده و مسابقه را ثبت کرده اند!

۲۲- حضور و صحبت های دیمین پریست در رینگ، ست “فریکین” رولینز وارد شده و صحبت کرد، ست گفت “این چطوره، اگه توی مانی این د بنک بردی من رو من تا وقتی قهرمانی دیگه چلنجت نمیکنم، ولی وقتی من بردم باید از جاجمنت دی خارج بشی”، دیمین گفت “جاجمنت دی بیشتر به من نیاز دارن تا من به اونا و قبوله” با هم دست دادند، گانتر وارد شد، با دو کشتی گیر صحبت کرد و رفت!


۲۳- ویدیو VHS وایت سیکس را پخش کردند، در این ویدیو انکل هوودی با بو دالاس صحبت کرد!


۲۴- کوفی کینگستن vs کریون کراس
برنده: کریون کراس
اواخر مسابقه تصاویر بک استیج پخش شد که فاینال تستیمنت در حال کتک زدن زیویر وودز بودند و حواس کوفی پرت شد!

۲۵- مسابقه سر کمربند های تگ تیم جهان:
د میز و آرتروث (قهرمان) vs فین بلور و جی دی مک دونا
برنده: فین بلور و جی دی مک دونا و قهرمانان جدید کمربند های تگ تیم جهان!
اواسط مسابقه لیو مورگان وارد شد، اواخر مسابقه دامینیک و کارلیتو وارد شدند، براون استرومن وارد شده و دامینیک و کارلیتو فرار کردند، اواخر مسابقه لیو این سمت طناب ایستاده و آرتروث را بغل کرد، داور حواسش نبود و لیو گلوی آرتروث را به طناب کوباند، بعد از مسابقه فین و جی دی با کمربند های تگ تیم روی استیج ایستادند، لیو با کمربند کنارشان ایستاد، فین و جی دی شانه بالا انداخته و سه نفری کمربند را بالا گرفتند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *