۰

تریلر گیم پلی بازی Assassin’s Creed Shadows منتشر شد

تریلر گیم پلی بازی Assassin’s Creed Shadows

تریلر گیم‌ پلی بازی Assassin’s Creed Shadows قبل از نمایش در یوبی‌سافت فوروارد در ۱۰ ژوئن، در نمایشگاه ایکس‌باکس گیمز اسکورپو نشان داده شد. این تریلر با نمایش محیط‌های بازی با موتور گرافیکی و چند صحنه سینمایی آغاز می‌شود و سپس به سرعت سبک مبارزه هر یک از شخصیت‌های اصلی می‌پردازد.

نائوئی، در نقش یک شینوبی، بر مخفی‌کاری تمرکز دارد. او از پارکور برای پیمایش محیط و از Hidden Blade برای کشتن دشمنان استفاده می‌کند. او همچنین برای مبارزه‌های رو در رو از یک کوساریگاما استفاده می‌کند که به‌طور طبیعی در هوا به ساقه‌های بامبو ضربه می‌زند. یاسوکه یک مبارز خط مقدم است که به‌راحتی از درها عبور می‌کند، دشمنان را به دیوار پرتاب می‌کند، دفاع آن‌ها را به هم می‌ریزد و آن‌ها را به طرز وحشیانه‌ای اعدام می‌کند. او حتی می‌تواند با سر به دشمنان ضربه بزند تا آن‌ها را گیج کند.

Assassin’s Creed Shadows در تاریخ ۱۵ نوامبر برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر عرضه خواهد شد. در یوبی‌سافت فوروارد، یک ویدیوی گیم‌پلی ۱۳ دقیقه‌ای به نمایش گذاشته می‌شود که امیدواریم جهان بازی، فعالیت‌های آن و نحوه انجام ماموریت‌ها را به نمایش بگذارد.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *