۰

بازی Call of Duty: Black Ops 6 در تاریخ ۲۵ اکتبر عرضه می شود، جزئیات کمپین جدید فاش شد

بازی Call of Duty: Black Ops 6

با پایان یافتن نمایشگاه بازی‌های ایکس باکس، استودیوهای تری‌آرچ و ریون سافت‌ور در رویداد اختصاصی خود به معرفی جزئیات بازی Call of Duty: Black Ops 6 پرداختند. همانطور که در وبلاگ کالاف دیوتی توضیح داده شده، کمپین بازی توسط ریون سافت‌ور با همکاری تری‌آرچ ساخته شده و بعد از وقایع Black Ops Cold War جریان دارد.

موضوع جالب این است که کمپین بازی با فلش‌بک‌های Black Ops 2 ارتباط دارد و شخصیت اصلی جدیدی به نام تروی مارشال معرفی می‌کند. فرنک وودز همچنان حضور دارد و جین هارو، مسئول نفوذی سی‌آی‌ای، به تیم ملحق می‌شود. پس از یک عملیات ناموفق، تیم سرکش می‌شود و متوجه نفوذ یک نیروی مرموز به دولت آمریکا می‌گردد. آن‌ها با استخدام اعضای جدید تیم، از متخصص فناوری فِلیِکس نیومن تا سِوِیتی دومِس، قاتل حرفه‌ای، باید با راسل آدلر، متحد سابق خود، نیز روبرو شوند.

بلک آپس ۶ وعده تنوع بیشتر در ماموریت‌ها را می‌دهد، از جمله نفوذ به یک کازینو و کاخانی در صحراهای عراق. شما می‌توانید روش‌های مختلفی را انتخاب کنید، از معامله و فریب تا رویکرد تیراندازی مستقیم، در حالی که دشمنان خود را با تاکتیک‌های شما وفق می‌دهند. همچنین می‌توانید قفل باز کنید، هک کنید و معماها را حل کنید. تجهیزاتی مانند RC-XD به همراه تله‌ی آرامبخش، محرک آدرنالین برای از پای درآوردن دشمنان، چاقوی هدایت‌شونده و برهم‌زننده‌ی سیگنال نیز بازمی‌گردند.

محل جدیدی به نام عمارت نیز وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در آنجا رازهای جدیدی کشف کنند، بریفینگ ماموریت‌ها را دریافت کنند و حتی به تمرین تیراندازی بپردازند. تخته‌ی شواهد نیز بازگشته است و بازیکنان قبل از برداشتن قدم بعدی می‌توانند شواهد را تجزیه و تحلیل کرده و اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بازی Call of Duty: Black Ops 6 در تاریخ ۲۵ اکتبر برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، کامپیوتر و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *