۰

بازی Life is Strange: Double Exposure معرفی شد

بازی Life is Strange: Double Exposure

سه سال از آخرین قسمت فرنچایز Life is Strange یعنی Life is Strange: True Colors گذشته است، و اگر فکر می‌کنید چه مدت طول می‌کشد تا قسمت بعدی را دریافت کنیم، خب، به سوالات شما پاسخ داده شده است. در نمایشگاه اخیر بازی‌های ایکس‌باکس، اسکوئر انیکس و استودیوی Deck Nine قسمت بعدی این فرنچایز را با عنوان Life is Strange: Double Exposure معرفی کردند.

نکته جالب این است که Double Exposure یک بار دیگر بازیکنان را در نقش مکس کافیلد قرار می‌دهد، که البته شخصیت اصلی اولین بازی این مجموعه بود. قدرت‌های دستکاری زمان مکس نیز به طور واضح باز خواهند گشت، در حالی که به نظر می‌رسد یک معمای فراطبیعی ستون اصلی بازی باشد. اما نکته کلیدی اینجاست: در نقش مکس، بازیکنان این معما را نه در یک، بلکه در دو خط زمانی متفاوت حل خواهند کرد، که باید فرصت‌های جالبی برای روایت داستانی و انتخاب‌های مبتنی بر آن ایجاد کند.

Life is Strange: Double Exposure در تاریخ ۲۹ اکتبر برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کامپیوتر عرضه می‌شود. این بازی برای نینتندو سوییچ نیز در حال توسعه است، اما تاریخ انتشار آن برای این پلتفرم اعلام نشده است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *