۰

بازی Microsoft Flight Simulator 2024 در ۱۹ نوامبر عرضه می‌شود

بازی Microsoft Flight Simulator 2024

شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت ۲۰۲۴ در ۱۹ نوامبر عرضه می‌شود.

استودیوی Asobo، سازنده‌ی بازی محبوب شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت، با تریلر گیم‌پلی خیره‌کننده‌ای از جدیدترین نسخه‌ی این بازی یعنی «بازی Microsoft Flight Simulator 2024» پرده‌برداری کرد. این بازی که در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) عرضه می‌شود، برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کامپیوتر در دسترس خواهد بود و همچنین از طریق سرویس گیم‌پس قابل بازی است.

در حالی که همچنان می‌توانید با وسیله‌ی نقلیه‌ی هوایی خود (از جمله بالن‌ها) به کاوش در دنیا بپردازید، بخش‌های جدید بازی که بر روی مشاغل مختلف تمرکز دارند، فعالیت‌های هدفمندتری را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید یک سرویس حمل‌ونقل هوایی ویژه برای جابجایی افراد مهم راه‌اندازی کنید، به عنوان خلبان اطفای حریق هوایی و کشاورزی هوایی به حفظ محیط زیست کمک کنید، یا با هواپیما و هلی‌کوپتر به حمل بار بپردازید، در عملیات جستجو و نجات شرکت کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

تنوع گسترده‌ی فعالیت‌ها در این بازی فوق‌العاده است، اما همچنین یک حالت عکاسی برای تحسین محیط و موجودات آن وجود دارد. بر اساس نسخه‌ی قبلی، به نظر می‌رسد شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت ۲۰۲۴ تجربه‌ای عظیم است که بازیکنان می‌توانند صدها ساعت را در آن غرق شوند. برای جزئیات بیشتر در این مدت منتظر اخبار باشید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *