۰

بازی Diablo 4: Vessel of Hatred در تاریخ ۸ اکتبر عرضه خواهد شد

بازی Diablo 4: Vessel of Hatred

در نمایشگاه اخیر بازی‌های ایکس‌باکس، مایکروسافت نگاهی تازه به تعدادی از بازی‌های آینده انداخت که شامل بسته‌های الحاقی برای عناوینی که قبلاً منتشر شده‌اند نیز می‌شد. این شامل اولین بسته الحاقی آینده دیابلو ۴، Vessel of Hatred، می‌شود که با نمایش برای اولین بار صحنه‌ی آغازین خود، توجه‌ها را به خود جلب کرد.

این قطعا یک افتتاحیه دراماتیک و وحشتناک است که رویدادهای این بسته الحاقی را با فضایی تاریک و مناسب راه‌اندازی می‌کند. و البته، همانطور که همیشه در مورد کمپانی Blizzard Entertainment صدق می‌کند، این یک میان‌پرده سینمایی کارگردانی‌شده‌ی تماشایی با تمام زرق و برق و ارزش‌های تولیدی است که از این توسعه‌دهنده انتظار دارید. آن را در زیر ببینید.

علاوه بر آن، کمپانی Blizzard Entertainment همچنین تاریخ انتشار این بسته الحاقی را فاش کرد. Diablo 4: Vessel of Hatred در تاریخ ۸ اکتبر برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتر عرضه خواهد شد. این بسته الحاقی یک منطقه‌ی جدید، محتوای داستانی جدید، تجهیزات جدید و موارد بسیار دیگری را به همراه خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر در روزها و هفته‌های آینده با ما همراه باشید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *