۰

گیم‌ پلی بازی South of Midnight با نمایش مبارزات و اکتشاف رونمایی شد

گیم‌پلی بازی South of Midnight

گیم‌پلی بازی South of Midnight با نمایش مبارزه و اکتشاف رونمایی شد.

اولین تریلر گیم‌پلی بازی South of Midnight ساخته‌ی استودیوی Compulsion Games در جریان نمایشگاه ایکس‌باکس ۲۰۲۴ معرفی شد. این تریلر بخشی از حدود یک‌سوم ابتدایی داستان را نشان می‌دهد که در آن شخصیت اصلی، هیزل، به همراه یارش، کت‌فیش، به دل مرداب می‌زنند.

هیزل که خانه‌اش تحت تاثیر طوفان سهمگین دسته‌ی پنج قرار گرفته، به دنبال مادرش می‌گردد. او که قدرت بافندگی را به دست آورده، با هیولاهایی به نام (Haints) در این منطقه مبارزه می‌کند. مبارزات بازی بر اساس ضربه زدن است و هیزل از قدرت‌هایش برای کمک به پاک کردن آلودگی برخی مناطق استفاده می‌کند. در نهایت، او با «تام دودانگشتی»، یک تمساح آلبینو، روبرو می‌شود و برای فریب او از ناقوس کلیسای نزدیک استفاده می‌کند.

قدرت‌های بافندگی هیزل همچنین به او اجازه می‌دهند تا با پرش دوگانه و سر خوردن از محیط عبور کند. به طور کلی، به نظر می‌رسد که مکانیک‌های بازی مستحکم هستند، هرچند هنوز تاریخ انتشار دقیق (به غیر از عرضه‌ی احتمالی در سال ۲۰۲۵) مشخص نشده است.

South of Midnight برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. همچنین این بازی در روز اول انتشار روی سرویس گیم‌پس در دسترس قرار خواهد گرفت. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در این مورد باشید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *