آیا نقشه GTA VI شمال ۵ ایالت خواهد بود؟

بازی gta vi

نقشه GTA VI شمال ۵ ایالت خواهد بود.

طبق جدیدترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد بسیاری از اطلاعات منتشر شده که تحت عنوان Project Americas منتشر شدند، دقیق باشند، طبق این اطلاعات غیر رسمی، نقشه‌ی اصلی بازی GTA 6 شامل پنج ایالت بزرگ خواهد بود و هر ایالت شامل یک شهر می‌شود. علاوه بر این شهرها، به مانند بازی Red Dead Redemption 2، گیمرها به یک شهر ششم جداگانه خواهند رفت که تنها برای گذراندن ماموریت‌های داستانی در دسترس خواهد بود

به نظر می‌رسد به جز شهر Liberty City، سه شهر Vice City ،Los Santos و San Fierro را نیز در نسخه‌ی ششم سری GTA مشاهده نماییم. در نهایت در این گزارش‌ها آمده است که شهر Liberty City، بزرگترین و باشکوه‌ترین منطقه‌ی بازی خواهد بود.

نقشه GTA VI

هنوز زمان معرفی GTA VI فرا نرسیده

استراوس زلنیک مدیر عامل تیک‌ تو اخیرا در کنفرانس تکنولوژی مورگان استنلی شرکت کرده بود، طی این کنفرانس، یکی از سهامداران درباره برنامه این شرکت در خصوص GTA VI و نحوه معرفی اش سوال کرد، زلنیک با این که اطلاعات خاصی درباره مورد انتظار ترین بازی جهان به اشتراک نگذاشت اما گفت که هر وقت زمانش برسد، خود راکستار آن را معرفی خواهد کرد.

چندوقت پیش یک منبع آگاه ادعا می‌کند که بسیاری از جزئیات مربوط به GTA VI را در جریان است، بنابر گفته‌های او بازی GTA VI از یک سیستم Chapter بندی مانند Red Dead Redemption 2 استفاده می‌کند که دو فصل اول در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی روی می‌دهد و احتمالاً با یک جهش زمانی، در زمان دیگری دنبال می‌شود. این مورد با شایعات قبلی در مورد این عنوان مطابقت دارد که نشان می‌دهد این بازی در بیش از یک تاریخ خاص جریان خواهد داشت.

در ادامه این فرد ادامه می‌دهد که تاریخ انتشار این بازی در مهر سال ۱۴۰۲ (اکتبر سال ۲۰۲۳) است. ظاهراً نقشه‌ی این عنوان براساس شهرهای میامی و فلوریدا ساخته خواهد شد و داستان اصلی آن حدود ۶۰ ساعت خواهد بود. گفته می‌شود نقشه‌ی این عنوان کوچک‌تر از نقشه‌ی موجود در Red Dead Redemption 2، اما پر تراکم است.

احتمال انتشار ریمستر GTA III در سال ۲۰۲۱ وجود دارد.

کاربر شناخته شده‌ی ۴chan بر روی حساب کاربری رسمی خود، شایعات جدید و هیجان‌انگیزی را برای طرفداران سری Grand Theft Auto آورده است. به گفته‌ی وی، شرکت راکستار گیمز قصد دارد در سال جاری، با انتشار یک نسخه‌ی بازسازی از Grand Theft Auto III، بیستمین سالگرد آن را جشن بگیرد.
به گفته‌ی این کاربر، بازی GTA III HD Remaster قرار است در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) دقیقا در روز عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی منتشر شود. همچنین بسیاری احتمال می‌دهند که در این روز راکستار از GTA VI هم رونمایی کند.

چندوقت پیش طی یک تماس با یکی از سرمایه گذاران از شرکت تیک-تو (Take-Two)در مورد امکان انتشار GTA Remasters پرسیده شد. طبق گزارش سایت گیم‌اسپات، در طی مصاحبه این سرمایه‌گذار به این موضوع اشاره داشت که بسیاری از مخاطبان عنوان GTA V، عناوین قدیمی این مجموعه را احتمالا تجربه نکرده‌اند و احتمالا از آن‌ها استقبال خواهد شد.

در طی مصاحبه با اشتراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت تیک-تو، او نیز به درستی به این سوال پاسخ نداده و گفته است که تمایل دارد صحبت در مورد سری GTA را به یک خبر رسمی در آینده موکول کند. با این وجود او این سوال را بزرگ و دلگرم کننده خواند. این می‌تواند بیانگر این موضوع باشد که بازسازی مجدد در حال بررسی است و پاسخ سرمایه‌گذار نیز مهر تاییدی بر این ادعاست.

نقشه GTA VI

تیک تو: نسخه نسل نهمی GTA V از نظر گرافیکی فوق العاده خواهد بود

استراوس زلنیک گفت که ریمستر نسل نهمی بازی GTA V قرار است تا عملکرد به شدت سطح بالاتری از اکثریت ریمسترهای عناوین بزرگ دیگر داشته باشد و به نوعی قرار است تا عملکرد متفاوت‌تری از خود به نمایش بگذارد، وی ادامه داد که این به این خاطر است که اساسا راکستار و تیک-تو نگاهی به شدت متفاوت با سایر ناشران و استودیوهای بازی‌سازی دیگر به یک عنوان ریمستر شده و فرآیند ریمستر سازی یک بازی ویدیویی دارند و به همین خاطر مطمئن است که این ریمستر قرار است تا به شدت شگفت انگیز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *