۰

آیا GTA آنلاین ، کراس پلی خواهد داشت؟

کراس پلی GTA

Grand Theft Auto Online برای Rockstar Games و شرکت مادر Take-Two بسیار محبوب بوده است ، اما این بازی یکی از ویژگی های موجود در بازی های چند نفره دیگر را از دست داده است: cross-play. اگر از ایکس باکس وان استفاده می کنید ، فقط می توانید با سایر بازیکنان ایکس باکس وان بازی کنید و این مورد در مورد رایانه های شخصی و PS4 نیز صدق می کند. اما آیا GTA Online بازی کراس پلی خواهد داشت و در غیر این صورت ، چه دلیلی می تواند مانع آن شود؟

چرا تا به حال GTA Online کراس پلی نداشته است ؟

همانطور که اشاره کردیم ، هم اکنون ، GTA Online از کراس پلی برخوردار نیست. بر خلاف بازی هایی مانند Call of Duty: Warzone و Fortnite ، شما نمی توانید با یک نفر در سیستم عامل دیگری بازی کنید. در ابتدا ، این موضوع احتمالاً مربوط به استاندارد بود که بازی در اواخر سال ۲۰۱۳ آغاز شد. کراس-پلی اساساً شنیده نمی شد و سیستم عامل ها کاملا با یک شبکه داخلی به هم متصل می شدند. این موضوع تا سال ۲۰۱۸ تغییر نکرد ، که پس از ورود GTA Online به سیستم های نسل فعلی و رایانه های شخصی همه چیز عوض شد.

آیا GTA Online کراس پلی خواهد داشت؟

Rockstar هنوز این ویژگی را اعلام نکرده است ، اما Grand Theft Auto 5 در اواخر امسال به PS5 و Xbox Series X | S می آید. اگر زمانی برای افزودن این ویژگی وجود داشت – حتی اگر فقط برای آن دو نسخه از بازی باشد – در طی آن مراحل توسعه خواهد بود. ما می دانیم که آن نسخه ها دارای محتوایی هستند که در نسخه های فعلی بازی ها وجود ندارند. مشخص نیست که در صورت عدم وجود برابری محتوا ، چیزی مانند کراس پلی امکان پذیر باشد یا خیر ؟

یک خبر دلگرم کننده در این باره از سوی مدیر عامل شرکت Take-Two ، اشتراوس زلنیک منتشر شد که تأکید کرد شرکتش فقط همان چیز های قبلی را منتشر نخواهد کرد ، بلکه در عوض سعی می کند وقتی بازی هایش در سیستم عامل های جدید منتشر می شود ، چیزی بی نظیر یا معنی دار اضافه کند. چیزی مانند کراس-پلی مطمئناً متناسب با این مورد است ، خصوصاً اینکه اکنون نسخه مستقل GTA Online را ارائه می دهد که به Grand Theft Auto 5 نیازی ندارد.

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *