۰

دی ال سی Alan Wake 2: Night Springs فردا منتشر خواهد شد

دی ال سی Alan Wake 2: Night Springs

اولین بسته الحاقی بازی Alan Wake 2 با عنوان Night Springs فردا (۸ ژوئن) عرضه می شود. استودیو Remedy Entertainment پیش از عرضه Alan Wake 2، انتشار دو بسته الحاقی در سال ۲۰۲۴ را تایید کرده بود که عناوین آن‌ها Night Springs و The Lake House هستند. همانطور که در گزارشات اخیر گفته شده بود، اولین بسته الحاقی به صورت رسمی معرفی شد.

در Alan Wake 2: Night Springs بازیکنان سه فصل داستانی جداگانه و مستقل را تجربه خواهند کرد که در هر کدام، شخصیت اصلی متفاوتی با سناریوهای عجیب و غریب “What If” وجود دارد. شما می‌توانید در نقش رز، طرفدار پر و پا قرص آلن ویک و پیشخدمت رستوران Oh Deer Diner، کلانتر Bright Falls، تیم بریکر و حتی جسی فادن، شخصیت اصلی بازی Control، بازی کنید.

علاوه بر این، استودیو Remedy Entertainment اعلام کرده است که بازی Alan Wake 2 که سال گذشته به صورت کاملا دیجیتال عرضه شده بود، بالاخره قرار است نسخه فیزیکی نیز داشته باشد. امسال در پاییز، شاهد عرضه نسخه فیزیکی Deluxe و نسخه فیزیکی کالکتور خواهیم بود که جزئیات بیشتر درباره آن‌ها در ماه‌های آینده منتشر می‌شود. Alan Wake 2 برای کنسول‌های PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *