۰

راهنمای مکان های Oasis Pool در فورتنایت چپتر ۵ سیزن ۳

راهنمای مکان های Oasis Pool در فورتنایت چپتر 5 سیزن 3

در حالی که متداول‌ترین راه برای افزایش سلامتی یا به دست آوردن شیلد در Fortnite مصرف آیتم‌های سلامتی است، بازیکنان همچنین می‌توانند با تعامل با بخش‌های خاصی از محیط این کار را انجام دهند. دانستن اینکه کجا ویژگی‌های سلامتی محیطی را پیدا کنید، می‌تواند بسیار مفید باشد، به خصوص اگر بازیکن در حال تلاش برای تکمیل چالشی در سرزمین بایر (Wasteland) باشد که از برداشتن آیتم‌های درمانی جلوگیری می‌کند یا به دلیل برداشتن آیتم‌ها به او آسیب می‌زند.

این راهنما بر روی استخرهای اوسیس تمرکز دارد که در بخش سرزمین بایر نقشه یافت می‌شوند. در این راهنما توضیح داده می‌شود که این استخرها چگونه کار می‌کنند و بازیکنان چگونه می‌توانند به آنها برسند.

چگونه در استخر اوسیس سلامتی به دست آوریم؟

راهنمای مکان های Oasis Pool در فورتنایت چپتر 5 سیزن 3

در چپتر ۴، بدنه آبی وجود داشت که به طور مشابه با مکانیک استخر اوسیس کار می‌کرد. گیمرها می‌توانستند برای به دست آوردن سلامتی و شیلد وارد چشمه‌های آب گرم در POI چشمه‌های بخارآلود (Steamy Springs) شوند. اکنون، آنها به طور دقیق به همان شکل کار می‌کنند، اما از آنجایی که فقط در بخش سرزمین بایر یافت می‌شوند، نام متفاوتی دارند.

برای اینکه در یک استخر اوسیس سلامتی به دست آورید، گیمرها باید وارد آب شوند و صبر کنند تا سلامتی و/یا شیلد آنها به ۱۰۰ برسد. سلامتی و شیلد همزمان بازیابی نمی‌شوند. استخر اوسیس سلامتی بازیکن را به ازای هر تیک یک واحد HP افزایش می‌دهد و هنگامی که آن پر شد، با همان سرعت شروع به پر کردن متر شیلد آنها می‌کند.

پنج Oasis Pool در Fortnite وجود دارد و همه آنها در Wasteland Biome قرار دارند. در اینجا بازیکنان می توانند Oasis Pools را پیدا کنند:

راهنمای مکان های Oasis Pool در فورتنایت چپتر 5 سیزن 3
  • The Dam Bridge
  • بین Pea Bois HQ و Megalo Depot
  • بین Redline Rig و Lil Dirty Rock
  • شمال غربی Brawler’s Battleground
  • بین the Nitrodrome و Pantheon Path
برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *