۰

تمام تغییرات نقشه بازی فورتنایت در چپتر ۵ سیزن ۳

تغییرات نقشه بازی فورتنایت در چپتر 5 سیزن 3

جزیره فورتنایت برای آغاز چپتر ۵ سیزن ۳ دستخوش تغییرات گسترده ای در نقشه شده است. این بازسازی، باعث شکل گیری یک منطقه ویران شده به سبک آخرالزمان شده که فورتنایت تا به حال هرگز شاهد آن نبوده است.

با وجود چهار نقطه کلیدی جدید که روی نقشه مشخص شده اند، به علاوه مکان های کوچک تر زیادی برای دیدن، تغییرات نقشه این فصل به اندازه هر تغییری در گذشته، مهم و اساسی به نظر می رسد. همچنین، تمرکز زیادی روی مبارزه با وسایل نقلیه وجود دارد، بنابراین حتی رفتن از یک مکان به مکان دیگر، حس و ظاهر متفاوتی خواهد داشت. در اینجا، همه چیزهایی را که در مورد نقشه جدید فورتنایت باید بدانید، گردآوری شده است.

the wasteland

تغییرات نقشه بازی فورتنایت در چپتر 5 سیزن 3

اشتباه نشود، بر خلاف وِیست‌لند (با W بزرگ) در مجموعه بازی‌های Fallout، ویرانی جدید فورتنایت الهام‌گیری بیشتری از مکس دیوانه و دیگر مناطق جنگی پوشیده از نفت در دنیای سرگرمی دارد.

زیر وزن وسایل نقلیه تقویت‌شده‌تان که برای نبرد آماده هستند، شن‌های نارنجی‌رنگ بلند می‌شوند و در سراسر این بیابان وسیع، چهار مکان جدید با نام مشخص پیدا خواهید کرد.

Brutal Beachhead

تغییرات نقشه بازی فورتنایت در چپتر 5 سیزن 3

در انتهای جنوب غربی، می‌توانید شرور اصلی این فصل، مگالو دون، را پیدا کنید که برای رویارویی با هر چالشی گشت‌زنی می‌کند. او حریف آسانی نخواهد بود، بنابراین یک یا دو دوست به همراه خود بیاورید و شاید به برخی از سلاح‌های جدید فصل ۳، فصل ۵ فورتنایت نیاز داشته باشید.

The Nitrodrome

تغییرات نقشه بازی فورتنایت در چپتر 5 سیزن 3

در مرکز تقریبی کل جزیره حالا Nitrodrome قرار دارد، یک گودال توقف آشوبناک که تماشاگران می‌توانند در آن، نبردهای وسایل نقلیه را در بالاترین سطح‌شان نظاره کنند. با الهام از تاندردوم در مکس دیوانه، این مکان قطعا تبدیل به یکی از محبوب‌ترین نقاط فرود در این فصل خواهد شد.

Redline Rig

تغییرات نقشه بازی فورتنایت در چپتر 5 سیزن 3

جنوب غربی Bluster’s Battleground که هنوز وجود داره، Redline Rig رو پیدا می‌کنید که The Machinist در اونجا پنهان شده. این مکان چند تانکر عظیم داره که احتمالا پر از نیترو هستن، همچنین فرصت‌های زیادی برای ارتقاء کامل یکی از وسایل نقلیه قابل شخصی‌سازی جدید این فصل رو در اختیارتون قرار می‌ده.

برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *