۰

معرفی بازی چند نفره جهان باز بقا Once Human

معرفی بازی چند نفره جهان باز بقا Once Human

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی بازی چند نفره جهان باز بقا Once Human که قرار است در سال ۲۰۲۴ منتشر شود بپردازیم؛ با کنترل امجی همراه باشید.

بازی Once Human یک بازی چندنفره بقاء در دنیای آزاد و آخرالزمانی عجیب است. با دوستانتان متحد شوید تا با دشمنان هیولایی مبارزه کنید، توطئه‌های پنهان را کشف کنید، برای منابع رقابت کنید و قلمرو خود را بسازید. زمانی، شما فقط یک انسان بودید. اما حالا، قدرت بازسازی دنیا را دارید.

درباره بازی

آخرالزمان همه چیز را تغییر داد. انسان، حیوان، گیاه… همه به یک موجود فضایی غبار ستاره ای (Stardust) آلوده شده اند. شما به عنوان یک انسان فراطبیعی (Meta-Human) می توانید در برابر آلودگی زنده بمانید و از قدرت غبار ستاره ای استفاده کنید. به تنهایی یا همراه با دیگران مبارزه کنید، بسازید و کاوش کنید. وقتی دنیا در آشوب است، شما آخرین امید ما هستید.

بقا در طبیعت وحشی

در وسط نا کجا آباد از خواب بیدار می شوید. باید خود را برای بی رحمی طبیعت (از هیولاها تا کمبود غذا) آماده کنید؛ با این حال، تأثیر غبار ستاره ای تنها به موجودات زنده محدود نمی شود، بلکه بر خاک و آب نیز تأثیر می گذارد. خوردن غذای آلوده و نوشیدن آب کثیف، سلامت عقل شما را کاهش می دهد. با کاهش سلامت عقل، حداکثر سلامتی شما نیز به طور مشابه کاهش می یابد. اینکه غذا بخورید یا نه، یک سوال اساسی است.

معرفی بازی چند نفره جهان باز بقا Once Human

مبارزه با هیولاها

با انبوهی از دشمنانی که زمانی انسان بودند مبارزه کنید و با غول‌هایی از بعدهاب دیگر به چالش کشیده شوید تا آیتم‌های قدرتمند به دست آورید و آلودگی غبار ستاره ای را کاهش دهید. شما نه تنها برای خود، بلکه برای تمام بازماندگان می‌جنگید.

اسلحه‌های دلخواه خود را بسازید:

با حدود ۱۰۰ نقشه ساخت اسلحه که به هفت دسته تقسیم می‌شوند، برای جمع‌آوری و ساختن در اختیار شما قرار می‌گیرد. هر لوت چیز جدیدی برای شما به ارمغان می‌آورد. راستی، به لوازم جانبی و ویژگی‌های اسلحه اشاره کردم؟ درست است، آن‌ها قهرمانان اینجا هستند. اگر اسلحه فعلی شما نیاز شما را برآورده نمی‌کند، می‌توانید قطعات و ویژگی‌های مختلفی به آن اضافه کنید و سلاح گرم خود را تا جایی که دلتان می‌خواهد ارتقا دهید.

قلمروی خود را بسازید:

با استفاده از هسته قلمرو، خانه‌ای برای خود بسازید. می‌توانید سبک کاربردی را در پیش بگیرید و همه چیزهای مورد نیاز را در یک اتاق کوچک جای دهید؛ یا می‌توانید یک خانه شهری با پاسیو، آشپزخانه، گاراژ و… طراحی کنید. بهترین بخش این است که هر زمان که بخواهید می توانید قلمرو خود را جابجا کنید!

حقیقت را کشف کنید:

به دنبال حقیقت غبار ستاره ای باشید، بفهمید از کجا آمده و چه می‌خواهد. در سفر برای یافتن حقیقت، ممکن است احساس تنهایی کنید، اما هرگز تنها نیستید. در جهان چندین گروه وجود دارد، برخی می‌توانند خشن و خصومت‌آمیز باشند، برخی دیگر ممکن است دوستانه و کمک‌کننده باشند. برای یادگیری داستان‌هایشان به سکونت‌گاه‌های انسانی سر بزنید یا بدون اینکه نامی از خود به جا بگذارید تا از سوی بازماندگان تقدیر شوید، غول‌ها را نابود کنید. انتخاب با شماست.

حداقل سیستم مورد نیاز

مشخصاتحداقل
سیستم عاملویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی
پردازندهIntel Core i5-4460
حافظه رم۸ گیگابایت
کارت گرافیکNvidia GTX 750ti 4G / AMD Redeon RX550
دایرکت‌اکسنسخه ۱۱
اینترنتاتصال اینترنت پهن‌باند
فضای ذخیره‌سازی۵۰ گیگابایت فضای خالی

سیستم پیشنهادی

مشخصاتپیشنهاد‌ی
سیستم عاملویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی
پردازندهIntel Core i7-7700
حافظه رم۱۶ گیگابایت
کارت گرافیکNvidia GTX 1060 6G / AMD Redeon RX 580 2304SP / Intel ARC A380
دایرکت‌اکسنسخه ۱۱
اینترنتاتصال اینترنت پهن‌باند
فضای ذخیره‌سازی۵۰ گیگابایت فضای خالی
برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *