۰

تریلر و گیمپلی جدید بازی CONCORD به نمایش در آمد |تاریخ انتشار مشخص شد

بازی CONCORD

تریلر و گیمپلی جدید بازی CONCORD به نمایش در آمد |تاریخ انتشار مشخص شد

در جریان مراسم State of Play تیم استودیوی فایروالک تریلر جدیدی از Concord را منتشر کرد، یک بازی شوتر اول شخص مبتنی بر چند نفره در حال توسعه که در تاریخ ۲۳ آگوست ۲۰۲۴ برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

سال گذشته استودیوی فایروالک پس از پیوستن به جامعه استودیو پلی استیشن Concord را معرفی کرد. این اعلامیه در قالب یک تریلر ۵۰ ثانیه‌ای منتشر شد که هیچ چیز را از بین نمی‌برد – اما آخرین تریلر نمایش داده شده در رویداد State of Play همه آنچه را که باید درباره بازی بدانیم به ما می‌گوید. بوی نگهبانان کهکشان می دهد – آن را هر چه می خواهید بسازید.

استودیو فایروالک در سال ۲۰۱۸ توسط کارمندان سابق Bungie و Activision مونتاژ شد و در سال ۲۰۲۳، تیم زیر پرچم استودیو پلی استیشن قرار گرفت. فرض بر این است که کنکورد تنها پروژه فایروالک از زمان تأسیس شرکت بوده است، به این معنی که می‌توانست بیش از پنج سال در حال توسعه باشد.

بازی Concord با همکاری Bungie و Haven Studios ساخته می شود. سال گذشته استودیوی فایروالک قول داده بود که بازی قبل از عرضه در سال جاری به طور کامل رونمایی شود و حالا که آخرین رویداد State of Play فرا رسیده است، به این قول وفادار مانده‌اند.

این نمایش کاملاً عجیب و غریب است، با این تریلر با مضمون علمی تخیلی طیفی از شخصیت‌های بیگانه را نشان می‌دهد که حالات جدی Guardians of the Galaxy دارند. در بخش بعدی که گیم پلی بازی را نشان می داد، نگاهی به مکانیک اصلی کنکورد انداختیم. همانطور که Firewalk بازی را گسترش داد، مشخص شد که این یک بازی چند نفره پنج در مقابل پنج خواهد بود که عمیقاً پویا است و هر مسابقه منحصر به فرد است. همانطور که چرخه حیات بازی گسترش می یابد، داستان پشت “کهکشان کنکورد” نیز گسترش می یابد.

به نظر می رسد ترکیبی بین Overwatch و VALORANT در سطح است، با پویایی که در طول زمان گسترش می یابد و بازیکنان را علاقه مند می کند.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *