۰

از بازی Ballad of Antara رونمایی شد

بازی Ballad of Antara

از بازی Ballad of Antara رونمایی شد

امروز در State of Play یک بازی اکشن فانتزی جدید به نام Ballad of Antara را معرفی کرد. این تریلر انواع نبردهای شیک را با دشمنان ماوراء طبیعی نشان می دهد. با این حال، قهرمان تمام این کارها را در حالی انجام می دهد که کودک کوچکی را بر پشت خود حمل می کند.

وBallad of Antara به عنوان یک RPG اکشن تک نفره و رایگان با بازی چندین شخصیت به نام Emissaries ارائه می شود. هر یک از این شخصیت ها کلاس و توانایی های خاص خود را دارند و همچنین داستان منحصر به فردی دارند. بازیکنان بین دو جهان سفر خواهند کرد و به دنبال این فرستادگان خواهند بود تا نیروی شما را تقویت کنند، اما دختر جوانی که به اطراف حمل می شود ظاهراً کلید نجات است. در یک پست بلاگ پلی استیشن در این بازی، وظیفه شما در قبال او چنین توضیح داده شده است: “شما به او کمک خواهید کرد تا ویرانی هایی را که در این دنیای متروک به وجود آمده از طریق آزمایش ها، پیچ ها و رویارویی ها خنثی کند و شاهد رشد او در این راه باشید.”

علاوه بر داستان تک‌نفره، این بازی به سه بازیکن اجازه می‌دهد با هم به صورت چندنفره کاوش کنند، چه دوستان صمیمی باشند و چه غریبه‌هایی که در کنار شما در بازی سرگردان هستند. توسعه دهنده Tipworks همچنین اعلام کرده است که قصد دارد به طور مستمر Ballad of Antara را پس از راه اندازی با مناطق جدید، محتوای داستان و فرستادگان به روز کند.

عنوان Ballad of Antara در سال ۲۰۲۵ برای PS5 عرضه می شود.

برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *