۰

تریلر بازی Where Winds Meet که در حال ساخت برای PS5 می باشد

تریلر بازی Where Winds Meet

تریلر بازی Where Winds Meet که در حال ساخت برای PS5 می باشد

جایی که Minds Weet در طی مراسم افتتاحیه شب زنده در Gamescom 2022 فاش شد. از آن زمان، همه چیز نسبتاً ساکت بوده است و توسعه دهنده – استودیوی Everston – اطلاعات زیادی در مورد بازی “swordfighting ماوراء طبیعی” از دست نداده است. در اولین تریلر که این پروژه را به نمایش گذاشت، نگاهی گسترده به بازی داشتیم که به نظر می رسید چند بازی را در آرایش خود تکرار می کند، یعنی Assassin’s Creed، Ghost of Tsushima و Sekiro.

چندی پیش تایید شد که Where Winds Meet برای رایانه شخصی منتشر خواهد شد – اما به لطف تریلر جدیدی که در رویداد PlayStation State of Play منتشر شد، می دانیم که این بازی برای کنسول ها نیز عرضه می شود.

 

بازی Where Winds Meet از Everston Studio، یک توسعه‌دهنده چینی که زیر پرچم NetEase نشسته است، می‌آید. این یک استودیوی آزمایش نشده است، زیرا Where Winds Meet اولین بازی این تیم است. در وب سایت شرکت، اطلاعات زیادی در مورد آنچه که این بازی در نظر گرفته شده است وجود دارد، اما به زبان چینی است و ترجمه صفحه به نتایج ملموس زیادی منجر نمی شود.

صرف نظر از این، آخرین تریلر تمام چیزی است که ما برای تایید بزرگترین خبر در مورد Where Winds Meet از سال ۲۰۲۲ به آن نیاز داریم – این تریلر برای کنسول ها می آید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *