۰

بازی DYNASTY WARRIORS ORIGINS در STATE OF PLAY به نمایش در آمد

بازی DYNASTY WARRIORS ORIGINS

بازی DYNASTY WARRIORS ORIGINS در STATE OF PLAY به نمایش در آمد

Omega Force یک بازی جدید Dynasty Warriors را در جریان رویداد PlayStation State of Play روز پنجشنبه معرفی کرد. این بازی که با نام Dynasty Warriors Origins شناخته می شود، اولین بازی اصلی Dynasty Warriors از زمان Dynasty Warriors 9 در سال ۲۰۱۸ است.

در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ منتشر شد و تریلری از بازی آینده منتشر شد. علاوه بر تریلر و اطلاعیه بازی، تهیه کننده و رئیس Omega Force، Tomohiko Sho به وبلاگ پلی استیشن رفت تا بیشتر در مورد بازی صحبت کند.

او گفت: «Dynasty Warriors: Origins بزرگ‌ترین ارتش‌هایی را که تا به حال در این مجموعه دیده شده است راه‌اندازی می‌کند و همچنین یک قهرمان جدید را به اکشن هیجان‌انگیز ۱ در مقابل ۱۰۰۰ معرفی می‌کند که این فرنچایز را به شهرت رساند.
«در Dynasty Warriors: Origins، ما به این ریشه‌ها [۱ در مقابل ۱۰۰۰ گیم‌پلی] باز خواهیم گشت تا این اکشن بدون توقف را نه تنها به وفادارترین طرفداران سری، بلکه به همه طرفداران بازی در سراسر جهان ارائه دهیم. در Dynasty Warriors: Origins، ما توانسته‌ایم احساس تنش را در میدان نبرد تقویت کنیم و همچنین می‌توانیم حس حماسی شادی را پس از غلبه بر شانس‌ها در هیجان‌انگیزترین جنگی که تاکنون ایجاد کرده‌ایم، ارائه دهیم.»

او افزود: علاوه بر قدرت ضربه‌ای خود، باید با ارتش‌های متحد هماهنگ شوید و از جنبه‌های تاکتیکی گیم‌پلی لذت ببرید تا در پر تنش‌ترین مبارزات ما تا به امروز، انباشته دشمنان را از بین ببرید.

هیچ تاییدی در مورد عرضه این بازی برای PC یا Xbox Series X|S وجود ندارد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *