۰

ایردراپ تایم کوین چیست؟ نات کوین دوم را دریابید

هم‌زمان با آغاز فعالیت بازی تلگرامی نات کوین، پروژه‌های زیادی در بستر تلگرام ایجاد شده‌اند و می‌خواهند از این فرصت برای جذب کاربر استفاده کنند. ایردراپ تایم کوین هم یکی از همین موارد است که به سادگی و به صورت رایگان این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که بتوانید از این پروژه کسب درآمد کنید. چطور؟ ما تصمیم گرفته‌ایم یک راهنمای کامل و جامع برای شرکت در ایردراپ تایم کوین منتشر کنیم و در آن جزئیات این کار را موبه‌مو و مرحله‌به‌مرحله شرح دهیم. اگر دنبال کسب یک پاداش احتمالی دلچسب هستید، ادامه این مطلب را حتما مطالعه کنید.

راهنمای شرکت در ایردراپ رایگان تایم کوین

تایم کوین هم مثل نات کوین، یکی از پروژه‌هایی است که در تلگرام فعالیت می‌کند. این مینی اپلیکیشن به دنبال آن است تا کاربران را با بازی کردن به پروژه جذب کند و در نهایت به آن‌ها پاداش هم بدهد. چه چیزی جذاب‌تر و بهتر از این؟ اما برای ورود به این پروژه چه‌کارهایی باید انجام داد؟ در ادامه توضیح می‌دهیم که چطور می‌توانید وارد ربات تایم کوین شوید و شروع به استخراج توکن‌های این بازی کنید.

ورود به ربات

برای این‌که بتوانید در این ایردراپ رایگان و جذاب شرکت کنید، باید ابتدا وارد ربات تایم کوین شوید. به این منظور آیدی @timecoinbot را در تلگرام خود جستجو کنید. با ورود به ربات، روی دکمه Start کلیک کنید تا ربات بتواند کارش را شروع کند. پس از کمی انتظار، پیغامی در صفحه می‌بینید که می‌توانید با انتخاب گزینه Launch، کار را آغاز کنید.

شروع بازی

گفتیم که با انتخاب دکمه لانچ، می‌توانید کار با ربات را شروع کنید. اما بهتر است به چند گزینه‌ای که پس از فشردن دکمه استارت در ربات ظاهر می‌شود هم اشاره کنیم. اولین مورد، گزینه Invite Friend‌ است که از طریق آن می‌توانید کد رفرال خود را برای دوستانتان ارسال کنید. می‌بینید که اساس کار این بازی‌های تلگرامی، دعوت کاربران بیشتر به ربات است و این پروژه‌ها به دنبال بزرگ کردن و رشد .و ارتقای جامعه کاربران خود هستند.

خب، برگردیم به ایردراپ. برای ورود به کانال‌ها و صفحات جامعه تایم کوین در فضای مجازی، روی گزینه دوم یعنی Join Timecoin’s Communities کلیک کنید. با این کار آدرس کانال تلگرام و توییتر تایم کوین برایتان نمایش داده می‌شود که می‌توانید با انتخاب هر کدام، وارد بخش موردنظرتان شوید.

اما سومین گزینه این منو، مهم‌ترین گزینه آن است که به شما امکان ماین کردن را می‌دهد. این گزینه با عنوان Start Mining Timecoins در ربات مشخص شده است و البته همان کاری را می‌کند که با انتخاب گزینه Launch می‌توانید انجام دهید؛ یعنی ورود به صفحه استخراج. وقتی روی این گزینه کلیک کنید، ابتدا باید کمی صبر کنید تا اطلاعات صفحه بارگزاری شود.

اتصال کیف پول

حالا وارد محیط اصلی بازی شده‌ایم و شما می‌توانید در بالای گوشه سمت راست صفحه، روی گزینه Connect Wallet کلیک کنید. این گزینه به شما اجازه می‌دهد که کیف پول ارز دیجیتال خود را به ربات متصل کنید. حتما توجه داشته باشید که این برنامه هم مثل سایر ربات‌های تلگرامی ممکن است از اعتبار زیادی برخوردار نباشد. پس منطقی است که ریسک نکنید و کیف پولی را که دارایی‌های زیادی در آن دارید، به ربات متصل نکنید. بهتر است یک کیف پول جدا برای این ربات‌ها در نظر بگیرید تا اگر مشکلی پیش آمد، دارایی‌های شما در خطر نباشد.

حالا لازم است از فهرستی که در پایین صفحه مشاهده می‌کنید، کیف پول خود را انتخاب کنید. سپس گزینه Connect Wallet را انتخاب کنید تا ربات آدرستان را شناسایی کند و اتصال برقرار شود. البته می‌توانید این کار را به آینده موکول کنید و الزامی برای انجام آن در حال حاضر نیست.

در حال حاضر در این قسمت چهار گزینه می‌بییند که اولین آن با نام Mining مربوط به فرایند استخراج است. گزینه دوم با نام Apps‌ هیچ اطلاعات اضافه‌ای ندارد و به زودی می‌توانید به آن مراجعه کنید. دو گزینه بعدی یعنی Transfer‌ و Market‌ هم اکنون غیرفعال هستند و قرار است به زودی فعال شوند.

آغاز استخراج

در صفحه‌ای که باز می‌شود، گزینه اول را انتخاب کنید که با نام Mining مشخص شده است. با این کار وارد صفحه‌ای می‌شوید که در میانه آن یک دکمه با نام Claim می‌بینید. از اینجا به بعد با فضایی تقریبا مشابه نات کوین سروکار داریم. وقتی برای اولین بار دکمه Claim‌ را انتخاب می‌کنید، ۰.۱ توکن دریافت می‌کنید.

در این صفحه هم‌چنین می‌توانید ببینید که در کدام لیگ قرار دارید. در ابتدا که کارتان را شروع می‌کنید، در لیگ برنزی حضور دارید و پس از آن با گذشت زمان، رتبه‌تان ارتقا خواهد یافت. باید صبر کنید تا زمان بگذرد و بتوانید مجددا توکن‌های بیشتر را کلیم کنید. توجه کنید که در حالت پیش‌فرض، هر ۲۴ ساعت یک‌بار می‌توانید ۰.۰۵ تایم کوین ماین کرده و به موجودی خودتان اضافه کنید.

استفاده از سرعت‌دهنده‌های بازی

این بازی‌ها معمولا بخشی به نام Booster یا شتاب‌دهنده دارند که با انجام یک‌سری کارها، می‌توانید سرعت استخراج خود را افزایش دهید و در نهایت توکن‌های بیشتری ماین کنید. در ربات تایم کوین هم با انتخاب گزینه‌های مختلف، باید بخشی از توکن‌های ماین‌شده خود را بپردازید و در ازای‌ آن، مزایایی را دریافت کنید.

در پایین صفحه سه گزینه وجود دارد که گزینه سمت راستی با نام Boost مشخص شده است. با کلیک روی این گزینه، وارد صفحه‌ای می‌شوید که خود شامل بخش‌های دیگری است. در قسمت Boosters، روی گزینه Mining Speed کلیک کنید. برای این‌که سرعت استخراجتان دوبرابر شود، این گزینه کمکتان می‌کند. اما توجه کنید که برای این‌که بتوانید از این قابلیت استفاده کنید، باید حساب خود را به تایم کوین پریمیوم ارتقا دهید. برای این کار باید ۱.۴۲ تون کوین پرداخت کنید. اگر می‌خواهید این کار را انجام بدهید، حتما از قبل این احتمال را در نظر بگیرید که ممکن است این پروژه توکنی عرضه نکند و احتمال ریسک‌های دیگر هم وجود دارد. با علم به این مسئله، تصمیم خود را برای پرداخت هزینه در این ربات بگیرید.

اما به جز این گزینه، در بخش Multiplier هم می‌توانید دو گزینه ببینید. اولی مربوط به دعوت دوستان است که در بخش بعدی به جزئیات آن اشاره می‌کنیم. دومین گزینه هم همان تایم کوین پریمیوم است که توضیح دادیم.

دعوت دوستان

برگردیم به صفحه اصلی ربات. دو گزینه دیگری که به جز Boosts در پایین صفحه می‌بینید، یکی Friends است و دیگری Earn. گزینه فرندز که همان لینک دعوت دوستان است. با این کار می‌توانید هر بار که دوستانتان اقدام به کلیم کردن می‌کنند، شما نیز ۲۰ درصد اضافه کسب کنید. هم‌چنین اگر دوستانتان هم افراد دیگری را دعوت کرده باشند، به ازای کلیم کردن آن‌ها هم هر بار ۵ درصد بیشتر کسب درآمد خواهید کرد. این یک طرح تشویقی است که کمک می‌کند شبکه‌ای از افراد برای رسیدن به توکن‌های بیشتر، با هم مشارکت کنند.

انجام وظایف مختلف و دریافت پاداش

در بخش Earn یک‌سری تسک‌ها و کارهای مختلف تعریف شده است که با انجام آن‌ها می‌توانید توکن‌های بیشتری دریافت کنید. مدل این وظایف نیز معمولا به شکلی است که از شما می‌خواهد در شبکه یا کانال خاصی عضو شوید و تسک‌ها را کامل کنید. در ازای این کارها پاداشی در قالب تایم کوین دریافت خواهید کرد. مثلا با پیوستن به جامعه تایم کوین، ۱ واحد از این ارز به شما تعلق می‌گیرد. به این بخش در بازه‌های زمانی مختلف سر بزنید؛ چون ممکن است وظایف جدیدی در آن تعریف شده و فرصت برای کسب تایم کوین‌های بیشتر فراهم شود.

پیوستن به اسکوادهای مختلف

در بالای صفحه استخراج، عبارت Join to Squad خودنمایی می‌کند. اگر نات کوین بازی کرده باشید، با این گزینه آشنایی دارید. اسکوادها در واقع تیم‌های مختلفی هستند که می‌توانید به آن‌ها بپیوندید یا خودتان اقدام به ساخت تیم‌های موردنظرتان کنید. با انتخاب این گزینه، وارد بخشی می‌شوید که می‌توانید فهرست اسکوادهای مختلف را ببینید و به دسته مورد علاقه خودتان بپیوندید. توجه کنید که هربار که اعضای یک اسکواد اقدام به کلیم کردن توکن‌های خود می‌کنند، اسکواد ۵ درصد پاداش دریافت می‌کند. صاحبان اسکوادها می‌توانند از تایم کوین‌های خود برای پاداش به اعضا یا امکانات دیگر استفاده کنند.

بازی به همین سادگی انجام می‌شود. لازم است که شما هر از چندگاهی به ربات سر بزنید و میزان توکن مجاز روزانه را کلیم کنید و تلاش کنید که توکن‌های بیشتری استخراج کنید. بهترین کار برای افزایش امتیاز، دعوت دوستان به بازی و رفرال‌گیری است.

چند نکته مهم

تب بازی‌های کلیکی تلگرام بالا گرفته است و ممکن است ربات‌های زیادی سر راهتان سبز شود. لطفا به هر رباتی اعتماد نکنید و کیف پول اصلی خودتان را به آن متصل نکنید.

درست است که نات کوین برخلاف ادعای خیلی از اینفلوئنسرها و چهره‌ای سرشناس، واقعا به درآمد رسید؛ اما این دلیل نمی‌شود که هر رباتی که یک بازی مشابه نات کوین اجرا می‌کند، حتما به بازیگران خود ایردراپ بدهد.

با این امید که قرار است به پول فراوانی دست پیدا کنید، در این ربات‌ها فعالیت نکنید. بهتر است فقط این بازی‌ها را عاملی برای سرگرمی در نظر بگیرید که احتمال دارد بتوان در آینده از آن کسب درآمد کرد.

با وجود این‌که احتمال کسب درآمد از این پروژه‌ها وجود دارد، اما چون هیچ چیز قطعی نیست، از قبل خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. این جمله به معنای آن نیست که این پروژه یا سایر پروژه‌های مشابه ایردراپ نخواهند داشت؛ بلکه تنها به این معناست که هیچ چیز مشخص نیست و تا زمان عرضه توکن‌های آن نمی‌توان هیچ نتیجه‌ای گرفت. به قول شعار معروف نات کوین: Probably Nothing.

جمع‌بندی

این روزها بازی‌های تلگرامی حسابی گل کرده‌اند و ربات‌هایی که احتمال برگزاری ایردراپ دارند، روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کنند. بازی تلگرامی تایم کوین هم یکی از مینی اپلیکیشن‌های تلگرام است که می‌توانید با ثبت نام در آن، شانس خود را برای دریافت ایردراپ احتمالی این پروژه امتحان کنید. این بازی رایگان است، اما برای فعال کردن برخی از آیتم‌های درون بازی، باید هزینه بپردازید. اگر به ایردراپ‌ها علاقه دارید و یک شکارچی ایردراپ هستید، حتما به کانال آپارات گرانمایه مراجعه کنید تا از پروژه‌هایی که در آنجا معرفی می‌کنیم، جا نمانید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *