۰

چگونه در بازی فورتنایت حیوانات را اهلی کنیم؟

فصل ۶ فورتنایت اولین بار در تاریخ طولانی بازی است که حیوانات وحشی را برای شکار و اهلی کردن معرفی می کند. با موجوداتی مانند مرغ ، گراز و گرگ که در این جزیره پرسه می زنند ، آنها می توانند در زمان مناسب پشتیبانی بسیار مهمی را ارائه دهند ، اما فقط در صورتی که بدانید چگونه می توانید آنها را اهلی کنید. حیوانات فورتنایت

در اینجا شما را با چگونگی اهلی کردن حیوانات در Fortnite آشنا خواهیم کرد تا بتوانید هر مرغ ، گراز یا گرگ گرسنه ای را به بهترین دوست جدید خود تبدیل کنید.

اهلی کردن گراز در فورتنایت

همه حیوانات می توانند در هرجای جزیره پرسه بزنند ، اگرچه به نظر می رسد که آنها در مناطق طبیعی تر و جنگلی بیشتر پیدا می شوند. ما توصیه می کنیم به غرب Lazy Lake یا در Weeping Woods یا هرجای دیگر که مملو از وسایل مانند پمپ بنزین ها ، خانه ها و سایر ساختمان ها نیست ، نگاه کنید.

برای رام کردن گراز ، باید به او یک ماده غذایی بدهید . Fortnite دارای اقلام کاملاً متنوعی از جمله سیب ، موز ، فلفل و موارد دیگر است. اینها معمولاً به عنوان افزایش سلامتی استفاده می شوند و به نظر نمی رسد که برای گراز دلچسب باشد. اقلام علوفه ای داخل جعبه های سبز مانند آنچه در زیر می بینید پیدا کنید یا به مزرعه Colossal Crops بروید که ساقه های ذرت آماده هستند.

غذا را نگه دارید و یک گراز پیدا کنید. معمولاً قبل از دیدن آنها صدای غرغرشان را می شنوید. برخلاف گرگ ها ، گراز ها تمایلی به حمله به محض دیدن شما ندارند ، بنابراین جلو بروید و غذا را در همین نزدیکی بیندازید. باید به آن نزدیک شود و آن را بخورد. در حالی که غذا می خورد ، به سرعت به گراز نزدیک شوید و هنگامی که از شما خواسته شد ، دکمه interact ( تعامل ) را انتخاب کنید.

اگر این کار را به اندازه کافی سریع انجام دهید ،  بالای سر گراز قلب هایی نشان داده می شود که نشان می دهد رام شده است. از آنجا به بعد دقیقا مانند چیزی شبیه به استخدام NPC ها است. گراز شما را تعقیب خواهد کرد و در مبارزات به شما کمک خواهد کرد.

  گراز ها خیلی سریع حرکت نمی کند و دقیقا کنار شما راه نمی روند.

اهلی کردن گرگ در فورتنایت

روند رام کردن گرگ ها در Fortnite تقریباً مشابه گراز است ، با یک استثنا. گرگ ها میوه و سبزیجات نمی خواهند. آنها می خواهند گوشت بخورند؛ برای به دست آوردن گوشت ، ابتدا باید حیوانات دیگر را بکشید ، بنابراین به دنبال یک مرغ ، گرگ یا گراز باشید.کشتن  قورباغه ها فایده ای ندارد ، زیرا گوشتی به شما نمی دهند.

هنگامی که حیوانی را پیدا کردید ، آن را کشتید و گوشت آن را در انبار خود قرار دادید ، به دنبال یک گرگ بگردید. نکته مناسب در مورد گرگ ها این است که آنها معمولاً در به صورت چندتایی اسپاون می شوند، بنابراین اگر یک نفر را بکشید ، می توانید از گوشت آن استفاده کنید تا بلافاصله دیگری را رام کند. گوشت را به نزدیک گرگ بیندازید و مانند گراز ، یک فرصت کوتاه برای رام کردن حیوان واهید داشت و اگر موفق شوید ، گرگ تا آخر بازی در کنار شما خواهد جنگید.

چگونه به کمک مرغ ها در فورتنایت پرواز کنیم؟

گرچه نمی توانید مرغ را رام کنید ، اما آنها همچنان ویژگی گیم پلی منحصر به فرد خود را برای فصل ۶ Fortnite ارائه می دهند. شما می توانید با آنها گلاید و پرواز کنید. وقتی به مرغ نزدیک می شوید ، احتمالاً فرار می کند. می توانید آن را تعقیب کنید ، اگرچه ممکن است در مدی مانند Battle Royale کمی بیشتر از آنچه می خواهید طول بکشد. در عوض ، می توانید از Hunter Cloak استفاده کنید که عطر و بوی شما را می پوشاند و به شما امکان می دهد تا به مرغ بسیار نزدیک شوید. حیوانات فورتنایت
هنگامی که مرغ را گرفتید ، به سادگی از هر جایی بپرید و خواهید دید که چگونه به شما اجازه می دهد بدون ترس از آسیب دیدن ، به آرامی به زمین برسید. حیوانات فورتنایت

حیوانات فورتنایت

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *