۰

چگونه در فصل ۶ فورتنایت، Craft کنیم؟

فصل جدید بازی فورتنایت ( فصل ۶ ) به تازگی در دسترس عموم قرار گرفته است و نام آن ( Primal ) است ، و همینطور که از اسمش پیداست ، اینبار نقشه جدید بازی حال و هوای ماقبل تاریخی دارد و انواع سلاح های مختلف با طرح های استخوان و دندان حیوانات در این سیزن وجود دارد. کرفت فورتنایت

می توان گفت که بسیار شبیه به فضاهای بازی ARK شده است ؛ البته بدون رقص های مخصوص فورتنایت! همینطور یک سیستم جدید به نام کرفتینگ به بازی اضافه شده است که تقریبا همه بازیکن شدیدا به دنبال یادگیری مکانیزم های این بخش هستند تا بتوانند از باقی رقبای خود پیشی بگیرند؛ در ادامه به معرفی بیشتر این بخش می پردازیم :

شما برای کرفت کردن به قطعات و آیتم های مختلف نیاز دارید که در ادامه به معرفی تک تک آنها خواهیم پرداخت:

قطعات مکانیکی

قطعات مکانیکی از وسایل نقلیه مانند اتومبیل ها، کامیون ها، RV ها، و اساسا هر چیزی با یک موتور به دست می آیند. آنها را با ابزار خود از ماشین ها بیرون بکشید یا آنها را نابود کنید تا این قطعات روی زمین به جای بمانند.

تکه های حیوانات

تکه های حیوانات با کشتن آنها به دست می آید ؛ در این فصل دو گروه حیوان به بازی اضافه شده اند ، حیوانات وحشی ( مانند : گرگ و گراز ) و حیوانات اهلی ( مانند : مرغ و قورباغه ).

شما با کشتن آنها می توانید تکه های مخصوص این حیوانات را بردارید.

 

حیوانات وحشی معمولا ( Animal Bones ) استخوان و حیوانات کوچک تر و اهلی ( Stink Sac ) از خود به جای می گذارند.

تمام قطعات مکانیکی و تکه های حیواناتی را که جمع می کنید در بخش جدیدی به نام Crafting Menu ذخیره می شوند و هیچ کدام از پنج جای قابل دسترسی برای حمل آیتم های شما را پر نخواهند کرد. البته تکه های گوشت در این بخش قرار می گیرند و با خوردن آنها ۱۵HP دریافت خواهید کرد.

هر قطعه ای برای کرفت کردن یا از تکه های حیوانات و یا از قطعات مکانیکی استفاده می کند و تا الان وسیله ای برای کرفت وجود ندارد که نیاز به هردوی آنها داشته باشد.

اسلحه های Classic در مقابل اسلحه های Primal

در ادامه بحث بالا ، دلیل اینکه کرفتینگ به هردو گروه قطعات مکانیکی و حیوانات همراه یکدیگر نیاز ندارد این است که هر کدام از آنها یک سبک و استایل مخصوص به خود را دارند. کرفت فورتنایت

سلاح های Primal دارای دقت و نشانه گیری بهتری هستند و با استخوان و دندان حیوانات ساخته شده اند؛ و سلاح های Classic دارای قدرت بیشتری در تیراندازی هستند که در رویارویی با سلاح های Primal ممکن است ضعیف تر عمل کنند.

وسایل مورد نیاز اسلحه های Mechanical

  • Mechanical Gun: یک اسلحه و  ۴ قطعه مکانیکی
  • Mechanical Explosive Bow: یک تیرکمان مکانیکی و  ۶ عدد نارنجک
  • Mechanical Shockwave Weapons: یک تیرکمان مکانیکی و ۲ عدد نارنجم شاک ویو

وسایل مورد نیاز اسلحه های Primal

  • Primal Gun: یک اسلحه و ۴ عدد استخوان
  • Primal Flame Bow: یک تیرکمان پریمال و ۱ عدد کپسول گاز یا ظرف کرم شب تاب
  • Primal Stink Bow: یک تیرکمان پریمال و  ۳ عدد Stink Fish یا ۱ Stink Sac
  • Hunter’s Cloak: یک یکه گوشت و دو عدد استخوان

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *