۰

تاریخ اکران فیلم جدید Clint Eastwood مشخص شد

Cry Macho ، فیلم بعدی Clint Eastwood ، بازیگر پیشکسوت هالیوود ، اکنون تاریخ اکران دارد. این فیلم در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ هم در HBO Max و هم در سینماها اکران خواهد شد.

ایستوود Cry Macho را کارگردانی کرد و او همچنین در آن به عنوان یک بازیگر بازی می کند که برای بازگشت پشر رئیس سابق خود به مکزیک سفر می کند.

Cry Macho بر اساس کتاب ریچارد نش است که در ابتدا در اوایل دهه ۷۰ منتشر شد. نش در سال ۱۹۸۵ برای Orlando Sentinel این داستان را تعریف کرد که هیچ کس وقتی یک فیلمنامه بودآن را نمی خواست ، بنابراین او در مدت دو هفته یک رمان نوشت که بسیار بیشتر مورد توجه و جستجو قرار گرفت. Clint Eastwood

نش گفت: “من فیلمنامه ای به نام ماچو داشتم كه هیچ كس نمی خواست.” “به ذهنم خطور کرد که یک داستان نویسی سریع انجام دهم. من ۱۰ هزار دلار پیش پرداخت کردم و آن را به عنوان Cry Macho طی دو هفته به اتمام رساندم. به طور شگفت آوری بررسی های خوبی داشت و بلافاصله پس از انتشار، سه استودیو که همه فیلمنامه را رد کرده بودند ، برای خرید آن با من تماس گرفتند!

نسخه سینمایی Cry Macho برای دهه ها در دست ساخت بوده است ، بازیگرانی مانند آرنولد شوارتزنگر ، پیرس برازنان و روی اشنایدر همه منتظر نقش اصلی بودند.

در حقیقت ، هر فیلم WB 2021 – از جمله Dune ، The Matrix 4 ، The Suicide Squad و سایر موارد – به عنوان بخشی از استراتژی جدید استودیوی فیلم برای ۲۰۲۱ ، در سرویس پخش جریانی ( استریم ) و سینماها اکران می شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *