۰

فیلم لایو اکشن و سریال انیمه ای با بازی کیانو ریوز برای نتفلیکس

Netflix در حال توسعه دو پروژه جدید با بازیگری ( Keanu Reeves ) کیانو ریوز بر اساس کتاب کمیک BRZRKR خود است. ریوز هم در ابتدا در یک فیلم لایو اکشن BRZRKR بازی می کند و هم پس از آن یک مجموعه انیمیشن اینمه ای را کار می کند ، که در آن او به جای کاراکتر خود در سریال صحبت می کند.

BRZRKR داستان زندگی یک رزمنده رویین تن ۸۰،۰۰۰ ساله را روایت می کند. این شخصیت فقط به عنوان “B” شناخته می شود و بدن او یک نیمه رویین تن و یک نیمه عادی است که به یک زندگی خشونت آمیز نفرین شده است. B برای دولت ایالات متحده کار می کند ، مشاغل بیش از حد خطرناک برای هر کس دیگری را به عهده می گیرد ، در حالی که تلاش می کند راهی برای پایان دادن به سفر بی پایان خود پیدا کند.

کامیک او از یک ایده اصلی توسط کیانو ریوز ساخته شده است ، که نویسندگی داستان با مت کیندت و هنرمندی رون گارنی و بیل کرابتری بود. شماره اول در تاریخ ۳ مارس منتشر شد و در حال حاضر ۶۱۵۰۰۰ نسخه فروخته و وارد چاپ دوم شده است. طبق گفته ناشر BOOM ، این کامیک پرفروش ترین کتاب کامیک اصلی در تقریبا ۳۰ سال گذشته است. Keanu Reeves

Netflix هنوز زمانی برای انتشار هر دو پروژه را اعلام نکرده است. در همین حال ، می توانید برای دنباله Matrix که در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ اکران می شود آماده شوید. John Wick 4 از Keanu Reeves نیز در دست ساخت است که قرار است در ماه مه ۲۰۲۲ به سینماها بیاید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *