یوفوها از کجا می آیند؟ | اسرار کهکشان

یوفوها از کجا می آیند؟

یوفوها از کجا می آیند؟ | اسرار کهکشان

سال هاست که طرفدارن تئوری وجود فرازمینی ها و یوفو ها در وامع مختلف به بحث و گفتگو میپردازند تئوری هایی که هنوز هیچکدام اثبات نشده اند اما دارک محکمی برای واقعی بودن آنها وجود دارد در این میان ما چند فرضیه از پیدایش آنها را بازگو کردیم.

فرضیه اول :

فرضیه اول اینست که آنها احتمالا از بعدی دیگر می آیند،دانش و دسترسی ما انسان ها به ابعاد مختلف بسیار محدود است، شاید فرازمینی ها قابلیت سفر را از یک بعد به بعد دیگر دارند و بدون کوچکترین زحمتی از دنیای خود به دنیای ما می آیند،

فرضیه دوم :

از یکی از سیارات اطراف زمین می آیند، سیاراتی که تا کنون بشر به آنها دسترسی پیدا کرده یا از آن ها آگاه شده، از لحاظ علمی تردیدی نیست که امکان حیات در آن ها وجود ندارد، اما سوالی که اینجا مطرح می شود اینست که، آیا اگر امکان حیات برای من انسان در آن سیارات وجود ندارد، دلیلی بر این است که برای موجود غیر زمینی هم وجود ندارد؟ که خب با توجه به عدم دانش ما از فرازمینی ها، جواب یک نه قطعی است، شاید موجودات فرازمینی کاملا قابلیت تطبیق در آن سیارات داشته باشند، شاید گازهای سمی و باران های فلزی بر آن ها اثری ندارد، اما در سیاراتی که برای انسان قابل مشاهده است، اثری از ظواهر تمدنی بچشم نمی خورد، برخی ادعا می کنند شاید در زیر سطح سیارات زندگی می کنند.

فرضیه سوم :

آن ها از کهکشان های دیگر می آیند، اگر فرضیه “فرانک دریک” را قبول کنیم و الباقی کهکشان ها را کنار بگذاریم، حداقل صد میلیون گونه هوشمند موجودات بیگانه در کهکشان راه شیری هستند، که بسیاری از آن ها صدها میلیون سال زودتر از ما بوجود آمده اند و تا حالا به درجه ای از تکنولوژی رسیده اند که سفر “اینترگالاکتیک” یا بین کهکشانی در چشم بهم زدنی انجام می دهند، بنابراین براحتی به زمین می آیند،

فرضیه چهارم :

فرضیه دیگر این ها از خود زمین هستند، موجوداتی که شاید در داخل اعماق زمین زندگی می کنند، مثلا زیر دریاها جاهایی که ما خبر نداریم، دیده شده بسیاری از یوفوها، بداخل دریا فرو رفته یا وارد آتشفشان می شوند. ممکن است فرضیات دیگری هم از مکان زندگی فرازمینی ها باشد، اما سوالی که برای خودم پیش آمده اینست که این موجودات بیگانه چقدر خونسرد هستند و با وجود آگاهی از وجود موجودات در روی زمین، زیاد تمایلی به معرفی خود و ارتباط نزدیک با آدمیان ندارند، در حالی که اگر قضیه برعکس بود و انسان ها به سیاره ای می رفتند و موجودات زنده ای می دیدند، شخصا فکر می کنم، زیاد سعی در مخفی کردن خود نمی کردند و چه بسا اگر می دیدند، آن موجودات خیلی قوی نبوده و قابلیت دفاع از خودشان ندارند، خاطرات دوران استعماری را دوباره در آنجا تجدید می نمودند.

فرضیه پنجم :

اینکه احتمال دارد این یوفو ها از آینده خودمان میآیند
بدینگونه که در آینده با احتساب رشد تکنولوژی بشر که بشدت بسمت جلو حرکت میکند محتمل است که مثلاً در یک هزار سال آینده بشر به توانایی سفر در زمان دست پیدا نموده و حال به گذشته خود البته با طرق مختلف سفر میکند
شاید سوال کنید که اساساً ما در حال زندگی میکنیم و هنوز آینده ای نیامده تا آن ها نیز از آنجا به این زمان حال سفر کنند!!
ولیکن توجه داشته باشید که با وجود پژوهش های جدید متوجه شدیم که در مورد زمان بشدت در اشتباه هستیم و اصولاً چیزی که ما از زمان در ذهن خود داریم و ماهیت واقعی زمان بسیار متفاوت است که این خود بحث مفصلی میباشد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *