۰

فصل اول سریال The Last Of Us تمام اتفاقات قسمت ۱ بازی را در بر می گیرد

نیل دراکمن ، کارگردان سری بازی های The Last Of Us و یکی از تهیه کنندگان سریال این مجموعه اعلام کرد که : فصل اول این سریال تمام اتفاقات قسمت ۱ این بازی را در بر می گیرد و همچنین تمام تلاششان را کرده اند تا اکثر دیالوگ ها همانند بازی اصلی باشد. به گفته او بعضی قسمت های سریال شدیدا مانند بازی و بعضی سکانس ها و یا دیالوگ ها کاملا متفاوت هستند.

The Last of Us اولین نسخه از چندین اقتباس برنامه ریزی شده پلی استیشن در فیلم و تلویزیون است که دو کاراکتر محبوب الی و جوئل در آن حضور دارند ، و  یکی از بزرگترین سوالات این است که چه مقدار سریال HBO به داستان اصلی پایبند است. نیل دراکمن، کارگردان بازی و تهیه کننده اجرایی نمایش The Last of Us ، در جریان SXSW 2021 با IGN ، در مورد روش خود و دستیارش Craig Mazin برای اقتباس از بازی اصلی تحسین شده صحبت کرد:

دراکمن گفت : ما درمورد این صحبت کردیم که شخصیت ها در باید کاملا بازی بازی اصلی تناسب داشته باشند و این موضوع به معنی فقط پوشیدن یک پیراهن چهارخونه قرمز نیست و هدف اصلی ایجاد هسته اصلی این کاراکتر ها در سریال و در دل بازیگران است. بازیگران ممکن است در ظاهر شبیه به کاراکتر های اصلی باشند یا نباشند ، اما اگر بتوانند حس آنها را کاملا درک کنند ، دیگر ظاهر مهم نیست.

گرچه دراکمن نمی توانست در مورد برنامه های دقیق تیم و در مورد چگونگی اجرای این مجموعه در مقایسه با بازی چیزهای زیادی را فاش کند ، اما او توضیح داد که بینندگان قطعاً برخی دیالوگ ها را تشخیص می دهند – و از قسمتهای زیادی شگفت زده می شوند.

صحنه گاهی اوقات بسیار شبیه به بازی اصلی هستند و گاهی اوقات تا حد بسیار زیادی انحراف می یابند و تأثیر بهتری دارند زیرا ما با یک رسانه متفاوت روبرو هستیم. “

“به عنوان مثال ، در بازی ، اقدامات زیادی وجود دارد که شما باید برای آموزش دادن مکانیک بازی به بازیکن به آنها بپردازید. شما باید تا حدی خشونت و صحنه های بیشتری داشته باشید که در یک برنامه تلویزیونی نیاز دارید زیرا نیازی به آموزش مردم در مورد استفاده از اسلحه ندارید. این چیزی است که واقعا متفاوت بوده است ، و HBO در متقاعد کردن ما برای دور شدن از صحنه های اکشن و تمرکز بیشتر روی درام شخصیت ها بسیار عالی عمل کرده است. برخی از قسمت های مورد علاقه من تاکنون بسیار از داستان فاصله گرفته اند و من نمی توانم صبر کنم تا مردم آنها را ببینند. “

دراکمن نمی خواست که چیز خاصی برای مردم اسپویل شود و فقط کمی درباره دو بازیگر اصلی این فیلم یعنی پدرو پاسكال به عنوان جول و بلا رمزی در نقش الی صحبت کرد و بسیار از این دو تعریف کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *