۰

بهترین بازی های اسپایدرمن در تمام دوران

بهترین بازی های اسپایدرمن در تمام دوران

تعداد زیادی بازی Spider-Man برای بازی کردن وجود دارد. به احتمال زیاد، اگر کسی از شما بپرسد، “آیا شما آن بازی مرد عنکبوتی را بازی کردید؟” شما باید با “کدام؟” پاسخ دهید. تعداد بازی‌های Spidey بسیار زیاد است که نمی‌توان آن‌ها را حساب کرد، بنابراین ما به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت که اثر خوبی از خود به جای گذاشته‌اند. با تعداد بازی‌های Spidey که وجود دارد، این احتمال وجود دارد که یک بازی برای همه وجود داشته باشد. در این لیست بهترین بازی‌های مرد عنکبوتی رتبه‌بندی می‌کنیم.

بهترین بازی های اسپایدرمن

۵-بازی Ultimate Spider-Man

عنوان Ultimate Spider-Man که بر اساس مجموعه کمیکی به همین نام ساخته شده است، جا پای بازی Spider-Man 2 منتشر شده در سال ۲۰۰۴ گذاشته است. این بازی Spidey مانند نسخه قبلی خود دنیایی باز را برای کاوش به ارمغان می آورد. بارزترین ویژگی آن زیبایی شناسی آن است، گویی این بازی از صفحات یک کتاب کمیک می پرد. علاوه بر این، مرد عنکبوتی و ونوم هم شخصیت‌های قابل بازی هستند که هر کدام دارای داستان‌ها و حرکات بسیار متفاوتی هستند. Ultimate Spider-Man و Spider-Man 2 می توانند گردن و گردن با یکدیگر پیش بروند. سلف آن گزینه های رزمی گسترده تر و مکانیک پیمایش ترجیحی را ارائه می دهد. با این حال، آنها هر دو بازی قوی هستند و Ultimate داستان بهتری دارد. بازی در نقش Venom، چیزهای بیشتری در خطر است. مرد عنکبوتی نهایی با اشاره به دیگر ستون های کامیکس مارول مانند S.H.I.E.L.D.، Human Torch و Silver Sable، احساس می کند بیشتر در آن زندگی می کنید.

بهترین بازی های اسپایدرمن

۴- بازی Spider-Man: Web of Shadows

بازی Spider-Man: Web of Shadows دارای چندین تنوع مختلف مانند پورت Nintendo DS است که به عنوان یک Metroidvania عمل می کند. ما به پورت PC/PS3/Xbox 360 نگاه می‌کنیم زیرا ترکیب خوبی از گیم‌پلی مبتنی بر جهان باز و ماموریت بود. اسلینگ وب می تواند به سرعت شکستن گردن برسد. Web of Shadows مرد عنکبوتی ۲ را شکست می دهد زیرا به تکرار داستان یک فیلم یا کمیک وابسته نیست. این بازی مفهوم جالبی را ارائه می‌کند که سیمبیوت Venom کاملاً شهر نیویورک را تسخیر کرده است. علاوه بر این، Web of Shadows با گنجاندن یک سیستم اخلاقی، یک چرخش بسیار شوم به خود می گیرد. این سیستم به استفاده از لباس Symbiote گره خورده است که Spidey می تواند به جای آن با رشته های آزمایش شده و واقعی خود تعویض کند. حیف که بعد از پخش اعتبار، جنبه پرسه زدن رایگان بازی غیرفعال می شود. شما باید یک بازی جدید را انتخاب کنید، اما حداقل می توانید ارتقاء خود را در New Game Plus انجام دهید.

بهترین بازی های اسپایدرمن

۳-بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

مایلز مورالس به عنوان یک شخصیت فرعی در Marvel’s Spider-Man ظاهر می شود و زمانی که او بازی خود را در سال ۲۰۲۰ دریافت کرد، اینسامنیاک بازی را به عنوان یک اسپین آف به جای دنباله عرضه کرد. مایلز با این که مرد عنکبوتی منحصربه‌فرد خودش است و اینکه آیا می‌تواند به نمونه‌ای که پیتر پارکر تجسم می‌کند زندگی کند، دست و پنجه نرم می‌کند. در حالی که طول داستان بازی در مقایسه با نسخه قبلی خود به طور قابل توجهی کوتاهتر است، مایلز مورالز از ارائه یک روایت قوی و از لحاظ احساسی جذاب خودداری نمی کند. برای رفع این مشکل، بازی دارای مجموعه ای عالی از ماموریت های جانبی است. سرگرم‌کننده‌ترین آن‌ها شامل جمع‌آوری نمونه‌های صدا در سطح شهر است، عمو آرون آهنگ‌سازی می‌کند، اما به هر حال یک کت و شلوار جالب برای تلاش‌های شما دریافت می‌کند.

بهترین بازی های اسپایدرمن

۲- بازی Marvel’s Spider-Man

اگر چیزی نامطلوب در مورد Marvel’s Spider-Man می توان گفت این است که این بازی دارای بخش های پازلی است که به طرز عجیبی اجرا شده اند که شما را از قلب و روح بازی دور می کند. با وجود این موضوع، به نظر می‌رسد که برداشت Insomniac در مورد Wall Crawler بهترین چیزهایی را که Spidey در طول سال‌ها در بازی به ما داده است، در خود جای داده است. نتیجه یک نیویورک با جزئیات است که به همان اندازه یک شخصیت در بازی است. ممکن است سرعت وب به اندازه Spider-Man 2 نباشد، اما وقتی فکر می‌کنید می‌خواهید به سمت ساختمانی برخورد کنید، حرکت لزوماً نباید متوقف شود. این احتمال وجود دارد که بتوانید از روی موانع، از زیر، یا از میان موانع عبور کنید و سرعت خود را کاهش ندهید. داستان فیلمی بدون مانع است و قسمت های مساوی تعلیق، غم انگیز، عاشقانه و واقعاً شاد است. این یک پروژه پرشور است که شایسته افتخار به عنوان یکی از بهترین بازی های مرد عنکبوتی در تمام دوران است.

بهترین بازی های اسپایدرمن

۱- بازی Marvel’s Spider-Man 2

“قدرت زیاد مسئولیت زیاد هم می آورد.” با نگاه کردن به Marvel’s Spider-Man 2، این کلمات نمی توانند صادقانه تر به نظر برسند. Insomniac با اولین بازی Spidey خود موفق به کسب طلا شد. اگرچه مایلز مورالز به عنوان یک اسپین آف در نظر گرفته شده است که قلب زیادی آن بازی را احاطه کرده است. پس چالش واقعی غلبه بر آنچه سلف خود انجام داده است. مدت زمان کمپین ممکن است برای برخی محل مناقشه باشد و بخش های مری جین همه را راضی نخواهد کرد. با این حال، سومین بازی Insomniac در سری Spider-Man آن‌ها می‌تواند داستانی جذاب، گیم‌پلی گسترده‌تر و در یک زمین بازی بزرگ‌تر ارائه دهد. انتخاب سازنده برای ساخت این بازی فقط برای نسل فعلی، Marvel’s Spider-Man 2 را به ویترینی فنی و واضح تبدیل کرده است. جای تعجب نیست که قرعه کشی اصلی بازی تسلیم شدن پیتر به قدرت سیمبیوت است و این که چگونه نه تنها خود، بلکه کسانی را که به آنها اهمیت می دهد مسموم می کند. مسئولیت این قدرت بخشی از سفری است که نمی توان آن را از دست داد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *