۰

آیا داستان جدید Assassin’s Creed به آینده می رود؟

آیا داستان جدید Assassin’s Creed به آینده می رود؟

به نظر می رسد فرنچایز Assassin’s Creed با حرکت رو به جلوی داستان مدرن خود در حال چرخش شدیدی است. اولین جزئیات در مورد تغییر داستان مدرن روز برای اولین بار ۲ هفته پیش به صورت آنلاین ظاهر شد، با YouTuber Sliderv2 که صداهای استفاده نشده را در Datamine Assassin’s Creed Mirage آپلود کرد. دو اپراتور Animus که نامشان فاش نشده است، قرن بیست و یکم را «تاریخ باستانی» می‌نامند، به این معنی که گفتگو در آینده‌ای دور انجام می‌شود. علاوه بر این، به “تغییر بزرگ” نیز اشاره شده است که به نظر می رسد زمانی در قرن بیست و یکم اتفاق می افتد.

در حالی که یوبی سافت در مورد مشروعیت صدا اظهار نظری نکرده است، چیزی که آن را متقاعدتر می کند این است که این فیلم تحت نام رمز “Neo” است که Assassins Creed Hexe است، نه Aassassin’s Creed Red که در ردیف بعدی منتشر می شود.

داستان جدید Assassin’s Creed

پیش از این، بازی‌های Assassin’s Creed در سال‌های انتشار مربوطه برای داستان Modern Day خود تنظیم می‌شدند، به‌عنوان مثال، بازی‌هایی مانند Assassin’s Creed Valhalla در سال ۲۰۲۰ اتفاق می‌افتند.اگرچه نتوانستیم صحت فیلم صوتی Hexe را تأیید کنیم، اما متوجه شدیم که Assassin’s Creed Red بخش های قابل توجهی از داستان روز مدرن خود را در دهه آخر قرن بیست و یکم (۲۰۹۰-۲۰۹۹) خواهد داشت. به این ترتیب، Abstergo Industries یک بازیگر کاملاً جدید از شخصیت‌ها را برای بازیبازان دریافت خواهد کرد. همانطور که توسط نایب رئیس، سازنده اجرایی Assassin’s Creed، Marc-Alexis Côté، فاش شد، داستان اکنون از طریق Infinity روایت خواهد شد -از Infinity، بازیکنان می‌توانند به بازی‌هایی مانند Codename Red و Codename Hexe دسترسی داشته باشند و همچنین داستان «Modern Day» را طی کنند.

داستان جدید Assassin’s Creed

مطمئناً در این مرحله سؤالات بیش از پاسخ وجود دارد، اما با توجه به اینکه داستان مدرن به دلیل زمان گیج کننده اش مورد انتقاد قرار می گیرد، به نظر می رسد داستانی که به آینده ای دور می رود مانند راهی تضمین شده برای دادن آزادی عمل برای تنظیم روایت و جهت است.چه کسی می‌داند، شاید «تغییر بزرگ» به Assassin’s Creed Red و محیط ۲۰۹۰-۲۰۹۹ Modern Day آن اشاره می‌کند، که داستان مدرن روز را به خوبی برای Assassin’s Creed Hexe تنظیم می‌کند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *