۰

یوبیسافت در حال ساخت یک بازی آنلاین برای Assassin’s Creed است

یوبیسافت

یوبیسافت در حال ساخت یک بازی آنلاین برای Assassin’s Creed است.

به گزارش بلومبرگ یوبیسافت در حال کار بر روی پروژه‌ی جدیدی از فرنچایز Assassin’s Creed تحت نام رمزی Infinity است که در واقع یک پلتفرم آنلاین سرویس زنده خواهد بود. این اثر در اوایل مراحل توسعه قرار داشته و سال‌ها تا انتشار آن باقی مانده است یا حتی ممکن است کاملاً متحول شود.

این پلتفرم که به نوعی از عناوین Fortnite و GTA Online الهام گرفته است به تدریج گسترش و تکامل خواهد یافت و بازی‌های مختلف با زمینه‌های تاریخی متفاوت را به هم پیوند خواهد زد. استودیوهای Quebec و Montreal بر روی این پروژه کار خواهند کرد. قابل توجه است جزییات و ماهیت این پروژه مشخص نیست و حتی ممکن است در واقع درگاهی برای تجربه‌ی بازی‌های مختلف مجموعه باشد.

قابل توجه است یکی از نمایندگان یوبیسافت وجود چنین پروژه‌ای را تایید کرده است؛ عنوان شده است که یوبیسافت در نظر دارد تا این پروژه فراتر از انتظارات طرفدارانی که به دنبال انسجام بیشتری در مجموعه بودند باشد. همچنین بیان شده است که اخیراً تیم‌های مونترآل و کبک یکپارچه شده‌اند تا روند تکامل این فرنچایز نیز دارای یکپارچگی و همکاری بیشتری باشد.

یوبیسافت

در ادامه تیم کبک هدایت فرنچایز را برعهده خواهد گرفت اگرچه هر دو استودیو کارگردان‌های ایده‌پرداز خود را خواهند داشت. همانطور که می‌دانید اخیراً شرکت یوبیسافت دچار سازماندهی مجدد به دلیل اتهامات مختلف شده است؛ آقای شرایر مدعی شده است که هنوز برخی از این افراد در جایگاه‌های مهم این کمپانی حضور دارند.

آقای جیسون شرایر بیان کرده است که پروژه‌ی Infinity در سال ۲۰۲۴ یا پس از آن عرضه می‌شود. همچنین او فکر نمی‌کند تا قبل از عرضه‌ی این پروژه شاهد بازی بزرگ دیگری از اسسینز کرید باشیم. پیشتر یوبیسافت تایید کرده بود که علاوه بر بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی معرفی شده‌ی آخرین بازی این مجموعه با پسوند والهالا، در طول سال آینده شاهد محتوای جدیدی برای آن خواهیم بود.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *