۰

آیا مراسم E3 2021 برگزار می شود؟

سال پیش مراسم محبوب و پرطفدار E3 به دلیل شیوع ویرورس کرونا لغو شد ، حال سوال اینجاست که آیا امسال هم همین وضع خواهد بود یا اینکه برنامه دیگری برای E3 2021 خواهند داشت…؟

 

آیا E3 2021 برگزار می شود ؟

پاسخ کوتاه این است که ما در این مرحله به طور قطع نمی دانیم. ESA ، که هر ساله E3 را برگزار می کند ، برای ۱۵ تا ۱۷ ژوئن برنامه ریزی کرده است تا E3 2021 برگزار کند ، اما اینکه رویداد امسال در چه قالبی ( در صورت وقوع ) خواهد بودمشخص نیست.

نشانه هایی از تجهیزات پخش زنده و لایو این برنامه دیده شده است که احتمال برگزاری آن به صورت حضوری را بسیار پایین می آورد.

 

E3 2021 چه شکلی خواهد بود ؟

اطلاعاتی از E3 2021 به بیرون درز کرد و در آن به یک رویداد کاملاً دیجیتالی اشاره شد که شامل نمایش های پخش جریانی( استریم ) بازی ، شو کیس ها ، رویدادهای اصلی و موارد دیگر بود که همه آنها به صورت آنلاین برگزار می شدند. این رویداد سه روزه از ۱۰ صبح تا ۱۰ بعد از ظهر هر روز برنامه ریزی خواهد شد ، و تکرارهایی برای کسانی که نمی توانند یا نمی خواهند به صورت زنده برنامه را مشاهده کنند در دسترس باشند. این برنامه ریزی شامل چندین جلسه اصلی دو ساعته است که بر روی بازی ها یا ناشران خاص متمرکز است ، و احتمال جلسات پرسش و پاسخ پس از هر جلسه وجود دارد.

ESA همچنین به یک پیش نمایش در ۱۴ ژوئن ، پخش استریم اضافی برای بازی های کوچکتر و نشان دادن طیف وسیعی از ناشران ، اینفلوئنسرها و رسانه ها اشاره می کند. نوعی فعالیت خیریه نیز در این برنامه گنجانده شده است.

ناشران باید در این مسیر جدید از ESA خرید کنند ، که ممکن است بزرگترین مانع نمایش باشد. حداقل یک شرکت بزرگ بازی سازی اشاره کرده است که ESA به دنبال مبلغی شش رقمی است تا در برنامه E3 2021 گنجانده شود.

در بیانیه آمده است: “ما می توانیم تأیید کنیم که در حال تغییر تجربه E3 برای سال ۲۰۲۱ هستیم و به زودی جزئیات دقیق و نحوه جمع آوری جهانی بازی های ویدیویی را به اشتراک خواهیم گذاشت.” “ما در سراسر کشور با ناشران ، توسعه دهندگان و شرکت ها مکالمه داریم و مشتاقانه منتظریم جزئیات مربوط به مشارکت آنها را به زودی به اشتراک بگذاریم.”

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *