۰

حجم بازی Resident Evil Village مشخص شد

بر اساس اطلاعاتی که در صفحه‌ی Microsoft Store بازی درج شده است حجم این بازی بر روی پلتفرم های Xbox One و Xbox Series X|S حدود ۳۵GB است. همچنین بخش آنلاین بازی که با نام RE: Verse شناخته شده است حجمی معادل ۱۵GB خواهد داشت که در مجموع دیتای بازی را به ۵۰GB می رساند. حجم بازی Resident Evil Village
بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ برای PS5 / PS4 / Xbox One / Xbox Series X|S / PC منتشر خواهد شد.
یک دمو از Village هم اکنون بر روی پلتفرم PS5 در دسترس است و کپکام قول انتشار یک دموی دیگر برای تمامی پلتفرم ها را در بهار سال آینده داده است.

دیگر اخبار مرتبط

ساخت Resident Evil 4 Remake سال ها قبل شروع شده است.

یکی از طرفداران این سری باید به نام Dusk Golem که یکی از معتبرترین لیکرها است، به این اشاره کرده که توسعه ریمیک رزیدنت اویل ۴ از چندین سال پیش آغاز شده، به نظر می‌رسد که کپکام توسعه ریمیک نسخه دوم، نسخه سوم، رزیدنت اویل ۴، Resident Evil Village، بازی Resident Evil Outrage و Resident Evil 9 را در سال ۲۰۱۸ به صورت همزمان آغاز کرده بود. و با توجه به انتشار ریمیک رزیدنت اویل ۲ و ۳، تنها چند ماه تا انتشار Resident Evil Village باقی مانده، کپکام تمرکز خود را روی سه پروژه دیگر خواهد گذاشت، و احتمالا به زودی شاهد اطلاعاتی از Resident Evil 4 Remake خواهیم بود.

 

عنوان Resident Evil 9 از سال ۲۰۱۸ در دست توسعه بوده است اما به این زودی منتشر نخواهد شد. حجم بازی Resident Evil Village

منبع این گزارش‌ها، اینسایدر معروف سری رزیدنت اویل، یعنی Dusk Golem بوده است. به گفته‌ی او، طی یک بازه‌ی زمانی در سال ۲۰۱۸، حدود ۶ نسخه از بازی به صورت همزمان در حال ساخت بوده است. وی هم‌چنین اشاره کرد که حداقل تا سال ۲۰۲۴ انتظار انتشار نسخه‌ی نهم این سری را نداشته باشید.

همچنین شایعه شده Resident Evil Outrage عنوانی شبیه به Code Veronica خواهد بود. شخصیت اصلی بازی Rebecca Chambers است.

منبع این شایعات یعنی Dusk Golem که پیش از این نیز اخبار درستی درباره‌ی سری رزیدنت اویل منتشر کرده بود، درباره‌ی این بازی افزود:« ۴ سال بر روی این پروژه کار شده و بودجه‌ای نزدیک به Village داشته است هم‌چنین شاهد برگشت شخصیت‌هایی خاص در نقش کرکتر دوم و سوم خواهیم بود که در حال حاضر نمی‌توانم به آن‌ها اشاره‌ای کنم.»

این نسخه که ظاهراً یک اسپین آف پر هزینه از سری Resident Evil خواهد بود، احتمالا برای معرفی در سال آینده برنامه ریزی شده است.

 

عنوان Resident Evil Village الهامات زیادی از نسخه‌ی چهارم گرفته است.

پیتر فابیانو، یکی از تولیدکنندگان بازی Resident Evil Village در مصاحبه‌ای با مجله‌ی ماه مارس پلی‌استیشن به تایید این موضوع جالب پرداخته است. آقای فابیانو در مورد الهام گرفتن بازی Resident Evil Village از نسخه‌ی چهارم به هواداران اعلام کرد که علاوه بر طراحی معماها و پازل‌های منحصر به فرد و متعادل، سیستم اکتشاف و مبارزه‌ی جالبی نیز با استفاده از این الهامات طراحی شده‌اند که قطعا طرفداران این سری را روی انگشتان پا نگه خواهند داشت.

 

سازندگان Resident Evil Village از دلایل بازگشت ایتن به عنوان شخصیت اصلی می‌گویند.

فابیانو مصاحبه‌ای با مجله‌ی رسمی پلی استیشن انجام داده که در نسخه‌ی ماه مارس این نشریه چاپ شده است. او می‌گوید دلیل بازگشت ایتن به Resident Evil Village خیلی ساده است. تیم ساخت رزیدنت اویل ۷ پس از تکمیل ساخت این بازی، به این شخصیت علاقه پیدا کردند و دوست داشتند که داستان او ادامه پیدا کند. با اینکه شخصیت‌های زیادی در دنیای رزیدنت اویل وجود دارند که می‌توانستند پروتاگونیست نسخه‌ی ویلج باشند، آن‌ها تصمیم به انتخاب ایتن وینترز گرفتند.

 

بازی Resident Evil Village بسیار بزرگ تر و طولانی تر از RE7 خواهد بود.

طراح ارشد Resident Evil Village در مصاحبه جدید خود گفته بازی بسیار فراتر از قلعه‌ی آن و دهکده است پ از نظر وسعت و احتمالاً مدت‌زمان گیم‌پلی، بسیار بزرگ خواهد بود «آنچه که تاکنون از Resident Evil Village نمایش دادیم، تنها بخشی از بازی را دربر می‌گیرند. ما عناصری را پیاده‌سازی کردیم که موجب می‌شود این بازی تجربه‌ای بزرگ‌تر از Resident Evil 7 باشد»

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *