۰

ساخت بازی Resident Evil 4 Remake سال ها قبل شروع شده

بازی Resident Evil 4 Remake

یکی از طرفداران این سری باید به نام Dusk Golem که یکی از معتبرترین لیکرها است، به این اشاره کرده که توسعه ریمیک رزیدنت اویل ۴ از چندین سال پیش آغاز شده، به نظر می‌رسد که کپکام توسعه ریمیک نسخه دوم، نسخه سوم، رزیدنت اویل ۴، Resident Evil Village، بازی Resident Evil Outrage و Resident Evil 9 را در سال ۲۰۱۸ به صورت همزمان آغاز کرده بود. بازی Resident Evil 4 Remake

و با توجه به انتشار ریمیک رزیدنت اویل ۲ و ۳، تنها چند ماه تا انتشار Resident Evil Village باقی مانده، کپکام تمرکز خود را روی سه پروژه دیگر خواهد گذاشت، و احتمالا به زودی شاهد اطلاعاتی از Resident Evil 4 Remake خواهیم بود.

دیگر اخبار مرتبط

عنوان Resident Evil 9 از سال ۲۰۱۸ در دست توسعه بوده است اما به این زودی منتشر نخواهد شد.

منبع این گزارش‌ها، اینسایدر معروف سری رزیدنت اویل، یعنی Dusk Golem بوده است. به گفته‌ی او، طی یک بازه‌ی زمانی در سال ۲۰۱۸، حدود ۶ نسخه از بازی به صورت همزمان در حال ساخت بوده است. وی هم‌چنین اشاره کرد که حداقل تا سال ۲۰۲۴ انتظار انتشار نسخه‌ی نهم این سری را نداشته باشید.

همچنین شایعه شده Resident Evil Outrage عنوانی شبیه به Code Veronica خواهد بود. | شخصیت اصلی بازی Rebecca Chambers است.

 

منبع این شایعات یعنی Dusk Golem که پیش از این نیز اخبار درستی درباره‌ی سری رزیدنت اویل منتشر کرده بود، درباره‌ی این بازی افزود:« ۴ سال بر روی این پروژه کار شده و بودجه‌ای نزدیک به Village داشته است هم‌چنین شاهد برگشت شخصیت‌هایی خاص در نقش کرکتر دوم و سوم خواهیم بود که در حال حاضر نمی‌توانم به آن‌ها اشاره‌ای کنم.»

این نسخه که ظاهراً یک اسپین آف پر هزینه از سری Resident Evil خواهد بود، احتمالا برای معرفی در سال آینده برنامه ریزی شده است.

 

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Resident Evil Village بر روی رایانه‌های شخصی از قابلیت رهگیری پرتوی مخصوص AMD و همچنین از ویژگی FidelityFX نیز پشتیبانی خواهد کرد.

تهیه‌کننده Resident Evil Village این بازی را بهترین اثر در سبک وحشت بقا می‌داند

تهیه کننده ای عنوان، معتقد است که این اثر تلاشی همه حانبع است برای ساخت بهترین بازی وحشت بقا که تاکنون ساخته شده است به گفته از اواخر بازی Resident Evil VII: Biohazard، طراحی و برنامه‌ریزی در ذهن توسعه دهندگان بود.
سازندگان Resident Evil Village از دلایل بازگشت ایتن به عنوان شخصیت اصلی می‌گویند

فابیانو مصاحبه‌ای با مجله‌ی رسمی پلی استیشن انجام داده که در نسخه‌ی ماه مارس این نشریه چاپ شده است. او می‌گوید دلیل بازگشت ایتن به Resident Evil Village خیلی ساده است. تیم ساخت رزیدنت اویل ۷ پس از تکمیل ساخت این بازی، به این شخصیت علاقه پیدا کردند و دوست داشتند که داستان او ادامه پیدا کند. با اینکه شخصیت‌های زیادی در دنیای رزیدنت اویل وجود دارند که می‌توانستند پروتاگونیست نسخه‌ی ویلج باشند، آن‌ها تصمیم به انتخاب ایتن وینترز گرفتند. بازی Resident Evil 4 Remake

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *