۰

بازی Resident Evil 9 از هم اکنون در دست ساخت است؟

دوباره Dusk Golem معروف با لیک های خود از سری Resident Evil بازگشته است. او به تازگی در توییتر اعلام کرده است که روند توسعه‌ی بازی Resident Evil 9 آغاز شده است و در بهترین حالت در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد. مراحل اولیه‌ و کانسپت سازی این بازی از سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود و اکنون وارد مراحل اصلی ساخت شده است.


سال ۲۰۱۸ سال بسیار پرکاری برای سری Resident Evil بوده است و عناوین RE2 / RE3 / RE Village / Re Outrage / RE4 Remake / RE 9 همگی در مراحل توسعه به سر می برده اند.

دیگر اخبار مرتبط

براساس اطلاعات منتشر شده همانند چیزی که در Resident Evil 2 Remake دیدیم، نسخه ژاپنی Resident Evil Village فاقد برخی صحنه های خشونت آمیز از جمله قطع عضو و خون‌ریزی خواهد بود.

وهمچنین شایعهشده است که Resident Evil Outrage عنوانی شبیه به Code Veronica خواهد بود.شخصیت اصلی بازی Rebecca Chambers است.

منبع این شایعات یعنی Dusk Golem که پیش از این نیز اخبار درستی درباره‌ی سری رزیدنت اویل منتشر کرده بود، درباره‌ی این بازی افزود:« ۴ سال بر روی این پروژه کار شده و بودجه‌ای نزدیک به Village داشته است هم‌چنین شاهد برگشت شخصیت‌هایی خاص در نقش کرکتر دوم و سوم خواهیم بود که در حال حاضر نمی‌توانم به آن‌ها اشاره‌ای کنم.»

این نسخه که ظاهراً یک اسپین آف پر هزینه از سری Resident Evil خواهد بود، احتمالا برای معرفی در سال آینده برنامه ریزی شده است.

 

عنوان Resident Evil Village الهامات زیادی از نسخه‌ی چهارم گرفته است.

پیتر فابیانو، یکی از تولیدکنندگان بازی Resident Evil Village در مصاحبه‌ای با مجله‌ی ماه مارس پلی‌استیشن به تایید این موضوع جالب پرداخته است. آقای فابیانو در مورد الهام گرفتن بازی Resident Evil Village از نسخه‌ی چهارم به هواداران اعلام کرد که علاوه بر طراحی معماها و پازل‌های منحصر به فرد و متعادل، سیستم اکتشاف و مبارزه‌ی جالبی نیز با استفاده از این الهامات طراحی شده‌اند که قطعا طرفداران این سری را روی انگشتان پا نگه خواهند داشت.

 

تهیه‌کننده Resident Evil Village این بازی را بهترین اثر در سبک وحشت بقا می‌داند.

تهیه کننده ای عنوان، معتقد است که این اثر تلاشی همه حانبع است برای ساخت بهترین بازی وحشت بقا که تاکنون ساخته شده است به گفته از اواخر بازی Resident Evil VII: Biohazard، طراحی و برنامه‌ریزی در ذهن توسعه دهندگان بود.

 

سازندگان Resident Evil Village از دلایل بازگشت ایتن به عنوان شخصیت اصلی می‌گویند.

فابیانو مصاحبه‌ای با مجله‌ی رسمی پلی استیشن انجام داده که در نسخه‌ی ماه مارس این نشریه چاپ شده است. او می‌گوید دلیل بازگشت ایتن به Resident Evil Village خیلی ساده است. تیم ساخت رزیدنت اویل ۷ پس از تکمیل ساخت این بازی، به این شخصیت علاقه پیدا کردند و دوست داشتند که داستان او ادامه پیدا کند. با اینکه شخصیت‌های زیادی در دنیای رزیدنت اویل وجود دارند که می‌توانستند پروتاگونیست نسخه‌ی ویلج باشند، آن‌ها تصمیم به انتخاب ایتن وینترز گرفتند.

بازی Resident Evil 9

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *