اضافه شدن چت سریع به بازی Among Us

بازی Among Us به روزرسانی جدیدی دریافت کرد که ویژگی Quickchat را ارائه می داد ، و به بازیکنان مجموعه ای از دستورالعمل ها را برای انتخاب ارتباطات کارآمد تر دارد. توسعه دهنده Innersloth همچنین گفت که اخبار مربوط به “به روزرسانی بزرگ” به زودی منتشر می شود.

این استودیو ویژگی جدید Among Us را در توییتر با عکسی از نحوه کار آن نشان داد. هنگام باز کردن منوی گپ درون بازی ، چند درخواست مختلف مربوط به اقدامات مختلف مانند اتهام زدن و پاسخگویی به بازیکنان را ارائه می دهد. Innersloth گفت اگر از چت نوشتاری استفاده می کنید، این قابلیت یک گزینه آسان تر ، سریع تر و مطمئن تر است. این همچنین برای کسانی که مایل به برقراری ارتباط هستند اما ترجیح می دهند از صدای خود یا سیستم چت متنی درون بازی استفاده نکنند یک مزیت محسوب می شود.

 

چند روش مختلف برای برقراری ارتباط در Among Us وجود دارد ، از جمله گپ زدن از طریق یک برنامه خارجی مانند Discord. ویژگی جدید Quickchat این روش ها را تکمیل می کند. این به بازیکنان حتی گزینه های بیشتری برای برقراری ارتباط و استراتژی در بازی می دهد.

در کنار انتشار این به روزرسانی ، Innersloth تکرار کرد که آنها در حال کار بر روی یک “به روز رسانی بزرگ”  هستند، که ممکن است نقشه Airship را را تغییر دهد. این استودیو گفت که اطلاعات بیشتر به زودی در دسترس قرار می گیرد. Innersloth همچنین اشاره کرد که ویرایش های دیگر سیستم بازی در حال انجام است.

Innersloth درباره اینکه چرا به روزرسانی برای Among Us در ژانویه ۲۰۲۱ بیشتر از حد انتظار طول می کشد ، گفت که محبوبیت ناگهانی بازی ، استودیو را به سمت ساده سازی کارها سوق داده است.

 

دیدگاهی در “اضافه شدن چت سریع به بازی Among Us

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *