۷ کاراکتر MCU که باید مرده باقی بمانند

کاراکتر های مارول

مارول با دو فیلم آخر انتقام جویان یک حرکت جسورانه انجام داد ، وقتی این فرنچایز به راحتی اجازه داد نیمی از تمدن با ضربه محکم و ناگهانی Thanos بمیرد ، و بسیاری از ابرقهرمان های محبوب و عزیز را که طی یک دهه به به ما معرفی شده بودند، از بین ببرد. پس از پایان جنگ Infinity War ،  فیلم End Game به قهرمانان خود اجازه داد تا برنامه های بزرگ Thanos را تغییر دهند ، اما بدون تلفات بیشتر برای MCU امکان پذیر نبود. تاکنون تلفات زیادی از جمله مرگ دلخراش آیرون من و پیر شدن کاپیتان آمریکا رخ داده است.  کاراکتر های مارول

یک عنصر هیجان انگیز وجود دارد در مورد اینکه جهان مارول این قدرت را دارد که اگر بخواهد شخصیت های خاصی را به روشهای مرموز و خلاقانه بازگرداند. مانند چگونگی بازی Tom Hiddleston در نقش لوکی در MCU ، با نمایش دیزنی + از طریق یک روزنه سفر در زمان ، حتی اگر Thanos کاملا او را در جنگ Infinity کشته باشد!

یا اینکه چگونه پل بتانی به بازی Vision در WandaVision ادامه می دهد حتی اگر شخصیت او نیز قربانی جنگ بود. در حالی که همه ما دنبال شخصیت های MCU هستیم که هر چند وقت یک بار مرگ را تقلب می کنند ، در اینجا موارد استثنایی وجود دارد که نمی خواهیم در فاز ۴ دوباره زنده شود:

Iron Man

بسیار خوب ، ما Tony Stark رابرت داونی جونیور را دوست داریم و اگر می توانستیم برای سالهای طولانی بازی های این کاراکتر را تماشا می کردیم.

اما ، Avengers: Endgame مرگ شجاعانه ای به او داد. مرد آهنی تمدن را با یک ضربه محکم و ناگهانی نجات داد و بدین ترتیب شخصیت خود را کامل کرد و از تبدیل شدن به یک بازیگر خودخواه به یک قهرمان واقعی و ایثارگر تبدیل شد. از زمان مرگ این شخصیت در مورد اینکه آیا او باید دوباره برگردد صحبت هایی انجام شده است. اما ، مارول باید با روی تصمیماتی که در   Endgame گرفته است بماند و باز گرداندن دو کاراکتر Iron Man و Captain America باعث خراب شدن پایان قهرمانانه آنها می شود و فقط آنهارا کوچک می کند.

Black Widow

این امر همچنین برای سومین مرگ مهم در Endgame صدق می کند. در حالی که به فداکاری Black Widow به اندازه Cap و Iron Man  توجه نشده بود ، اما این مرگ نیز برای ماموریت Endgame حیاتی بود و مارول نباید دوباره آن را برگرداند.

با توجه به اینکه ما زیاد ناتاشا را تا زمان مرگ به اندازه کافی ندیدیم، اما به نظر می رسد زمان مناسب خداحافظی با انتقام جویان فرا رسیده است. او همیشه بخش مهمی از بافت این فرنچایز خواهد بود ، اما زمان آن فرا رسیده است که دوره جدیدی از قهرمانان زن مانند Yelena  به بازیگری Florence Pugh را آغاز کنیم ، که می تواند این مسیر را ادمه دهد.

Ancient One

در حالی که برای دنباله فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness آماده می شویم ، بیایید لحظه ای در مورد شخصیت تیلدا سوینتون صحبت کنیم. این بازیگر قبل نقش The Ancient One را بازی کرد که در یک جنگ در آخر فیلم می میرد.

او در شکل نجومی خود به پیش استفان بازمی گردد تا به او توصیه هایی کند و در سکانس ۲۰۱۲ در فیلم انتقام جویان: پایان بازی به لطف سفر در زمان ظاهر می شود و از نظر تئوریک می تواند به دلیل جادوگری دوباره به این ترکیب بازگردد. اگرچه این شخصیت برای قهرمان بودن بسیار مهم است، اما بسیاری معتقدند که این راکتر کاملا اشتباه ساخته شده است و به نظر نمی رسد که او با بازگشت بتواند تاثیر خاصی در داستان بگذارد.

EGO

اکنون ، بعید به نظر می رسد که این کاراکتر دوباره ظاهر شود ، اما اجازه دهید راجبش صحبت کنیم. نگهبانان کهکشان ۲ در معرفی پدر Peter Quill ،به نام EGO با بازی کرت راسل ، یک طرح جذاب را  پیدا کردند. همانطور که فیلم نشان داد ، تولد پیتر همه بخشی از برنامه بزرگ Ego برای بازسازی جهان در تصور خودش بود ، که به لطف عصبانیت Star-Lord با فهمیدن اینکه او عمدا به مادرش سرطان داده است ، از بین رفت.  کاراکتر های مارول

Yondu

شخصیت دیگری که در فیلم James Gunn درگذشت ، کاراکتر Yondu با بازی Michael Rooker است. این یک مرگ غم انگیز بود ، با توجه به اینکه کوئیل تازه فهمیده بود که یوندو پدر واقعی او در تمام این مدت بود. یوندو در پایان فیلم با دادن لباس فضایی که برای زنده ماندن به او احتیاج داشت ، خود را فدای پیتر کرد. مرگ یوندو یکی از آن لحظات MCU است که باید به یاد ما باشد و وزن فیلم را حفظ کند، به جای اینکه به سادگی پاک شود زیرا مارول راهی برای بازگرداندن او پیدا می کند!

Aldrich Killian

بریم به سراغ شخصیت منفی Iron Man 3 به نام Aldrich Killian با بازی Guy Pearce برویم. کیلیان یکی از ضعیف ترین شخصیت های خبیث (از نظر موضوعی) در MCU بود و در پایان فیلم به دستان pepper potts کشته شد. آلدریچ کیلیان شاید بتواند در shang-chi and the legend of the ten rings نقش داشته باشد ، زیرا این فیلم قرار است ماندارین واقعی را معرفی کند که توسط تونی لئونگ بازی می شود. ممکن است نوعی ارتباط بین این شخصیت ها باشد ، زیرا آلدریچ نقش خود را در فیلم Iron Man 3 به عهده گرفت ، اما چطور است که ما به گذشته نگاه نکنیم ، و فقط کیلیان را در آن فیلم نگه داریم.

Thanos

و سرانجام ،این لیست با کاراکتر Thanos با بازی Josh Brolin به پایان می رسد. این کاراکتر بزرگ بنفش، آسیب های جدی ای به جهان و انتقام جویان ما در MCU وارد کرد. و اگرچه او به عنوان یکی از بدنام ترین دشمنان مارول در تاریخ ثبت خواهد شد ، اما ما از همه کارهایی که او انجام داد بسیار آسیب دیده ایم و نمی خواهیم یک ثانیه دیگر او را ببینیم. او به خوبی در جهان مورد استفاده قرار گرفت و پس از این همه ویرانی که با انتقام جویان انجام داد ، دیگر به زمان نمایش نیاز ندارد. کاراکتر های مارول

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *