۰

حواشی حضور جوکر در فیلم Justice League زک اسنایدر

جوکر زک اسنایدر

یکی از شگفت آورترین افشاگری ها درباره فیلم Justice League از سوی زک اسنایدر این است که این فیلم بازگشت جوکر را به تصویر می کشد ، همانطور که جرد لتو – که باز هم نقش خود را در فیلم جوخه انتحار بازی می کند – به تصویر کشیده شده است. برای کسانی که تعجب می کردند که چگونه این اتفاق افتاد ، اسنایدر در Fan Fest IGN صحبت هایی انجام داده است.

همانطور که در تریلر Justice League نشان داده شد ، جوکر در چشم انداز Knightmare بتمن از جهانی پسا آخرالزمانی ظاهر می شود که اولین بار در Batman v Superman: Dawn of Justice دیده شد.

اینکه جوکر چگونه در این فیلم جای می گیرد و اینکه آیا در واقع نسخه ای از آینده است یا صرفاً یک رویا است ، باید منتظر ماند ، گرچه می تواند ارتباطی با کلیفانگر داشته باشد که به نسخه زک اسنایدر پایان می دهد.

وی توضیح داد: ” شما همیشه دوست داشتید که جوکر در  Knightmare حضور داشه باشد و بنابراین یک فرصت عالی بود. و وقتی با جرد صحبت کردم و او علاقه مند بود این کار را انجام دهد ، من فقط حس کردم ،” خب ، این احساس یک چیز خاص است، من نمی توانم از این بگذرم. “

در مورد ظاهر جدید جوکر در این فیلم ، اسنایدر توضیحاتی در مورد تغییر شکل ظاهری داد. وی گفت: “آنچه باعث رفتن به سراغ این نگاه شد ، نوعی دنیای پسا آخرالزمانی است که من بسیار طرفدار آن هستم.”

 این نسخه از جوکر – و به طور کلی Knightmare  – می توانست سرانجام به فیلم های آینده راه یابد. “ایده این بود که با پیشرفت فیلم ها ، فیلم بعدی ( اگر یک فیلم دیگر وجود داشت و به نظر نمی رسد که هرگز وجود داشته باشد ) اما اگر وجود داشت ، جوکر در درجه اول در آن جهان وجود داشته باشد.

“ما بسیاری از چیزهای مختلف را امتحان کردیم. من یک دسته نقاشی انجام دادم و یک دسته لباس مختلف کشیدیم و یکسری ظاهر متفاوت را امتحان کردیم. جرد یک ایده عالی داشت و همه ما آنرا با هم خرد و مرتب کردیم و از این نسخه جالب Joker استقبال کرد.”

شایان ذکر است که در حالی که اسنایدر در زمینه حضور جوکر در لیگ عدالت با لتو همکاری داشت ، وی با نویسنده و کارگردان تیم Suicide Squad دیوید آیر مشورت نکرد. در عوض ، اسنایدر گفت که به دنبال خود فیلم و همچنین تصاویر منتشر شده برای حمایت از آن است – از جمله تبلیغات. وی گفت: “من از آن تصاویر بسیار الهام گرفته ام.”

لیگ عدالت زک اسنایدر ۱۸ مارس از HBO Max پخش می شود.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *