نسخه بعدی Call of Duty به این زودی معرفی نخواهد شد

تام هندرسون، یکی از منابع داخلی معتبر Call of Duty، در توییتر گفته که اکتیویژن تا تابستان امسال از این بازی رونمایی نخواهد کرد. هم‌چنین او گفته که همانند Black Ops Cold War، از Call of Duty بعدی هم در Warzone رونمایی خواهد شد. نسخه بعدی بازی Call of Duty

دیگر اخبار مرتبط

پروژه جداگانه Call of Duty: Zombies در مراحل اولیه ساخت قرار دارد.

تام هندرسون، منبع داخلی شناخته شده، که در موارد مختلفی در گذشته اطلاعات درستی را در مورد عناوین Call of Duty و Battlefield فاش کرده بود، اخیراً در پیامی توییتری اشاره کرده است که پروژه‌ای تحت عنوان Call of Duty: Zombies در دست ساخت است و طبق برنامه‌های حال حاضر قرار نیست با عناوین دیگر این فرنچایز ارتباطی داشته باشد.

 

شایعه: نسخه بعدی Call of Duty در جنگ کره جریان خواهد داشت.

به‌تازگی شایعات جدید و متفاوتی در خصوص این بازی منتشر شده‌اند. به‌ گفته‌ی منبع ModernWarzone، نسخه‌ی بعدی Call of Duty در دهه‌ی ۱۹۵۰ و در دوران جنگ کره جریان خواهد داشت و شامل نبردهای چریکی خواهد بود. این منبع پیش از این اطلاعات نسبتاً درستی را از بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty منتشر کرده بود.

 

بخش Zombie احتمالا بزودی به COD Warzone اضافه خواهد شد.

در یک توییت ارسال شده توسط کاربر EricMaynardIII، یکی از طرفداران پرا قرص سری Call of Duty، یکی از ماشین‌های Trial که در بخش زامبی‌های عنوان Black Ops Cold War در یک بیمارستان از بازی Warzone کشف شده، این دستگاه عموما در حالت زامبی بازی Black Ops Cold War ظاهر می‌شود، جایی که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا امتیازات کسب کرده خود را برای دریافت پاداش معامله کنند.

با توجه به اینکه این ماشین معمولا فقط امتیازات کسب شده در بخش زامبی را قبول می‌کند، باعث ایجاد شایعاتی درمورد اضافه شدن حالت زامبی به این عنوان شده است.

 

مؤسسه آماری NPD گزارش خود از عملکرد بازی‌های ویدیویی در ماه ژانویه را منتشر کرد که طی آن Call of Duty: Black Ops Cold War پرفروش‌ترین بازی ماه آمریکا لقب گرفت.

نکته جالب توجه در فهرست پرفروش‌ترین بازی ماه آمریکا سقوط Cyberpunk 2077 نسبت به ماه گذشته است؛ چراکه آخرین ساخته استودیوی سی دی پراجکت رد از رتبه دوم اکنون خود را در جایگاه هجدهم می‌بیند.

 

نسخه بعدی بازی Call of Duty ممکن است در جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد.

به تازگی یکی از افشاکنندگان معروف اطلاعات سری Call of Duty تحت عنوان Victor_Z بر روی حساب کاربری توییتر خود به نشانه‌هایی از استودیوی اسلج‌همر گیمز اشاره کرد. وی در حساب کاربری خود، تصویری از بازی Call of Duty: WW2 را منتشر ساخت که اشاره‌ای مستقیم به جنگ جهانی دوم و استودیوی سازنده دارد. سپس در توضیحات آن تنها به گذاشتن علامت یک چکش بسنده کرد. حال می‌توان احتمال داد که نسخه‌ی بعدی Call of Duty باز هم در جریان وقایع جنگ جهانی دوم رخ دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *